ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی رئال مادرید همچنان از سیستم چرخشی در ترکیب این تیم استفاده می کند و این بار نوبت به کاپیتان راموس خواهد بود که در دیدار روز یکشنبه برابر ایبار استراحت کند.

به گزارش وب سایت نود، زین الدین زیدان در فصل جاری به استفاده از سیستم چرخشی روی آورده و در این هفته سرخیو راموس که ۹ بازی متوالی و بدون استراحت را پشت سر گذاشته، روی نیمکت خواهد نشست تا به تجدید قوا بپردازد.

در صورتی که راموس در مسابقه این هفته به دستور سرمربی فرانسوی خود به استراحت بپردازد، برای نخستین بار در این فصل از ترکیب کهکشانی های مادرید بیرون خواهد ماند. راموس با ۱۲۰ دقیقه بازی برابر سویا (سوپر کاپ اروپا)،۱۸۰ دقیقه در لیگ قهرمانان اروپا (دو بازی برابر تیم های اسپورتینگ و بورسیا دورتموند) و ۵۴۰ دقیقه در شش بازی لالیگا (برابر تیم های رئال سوسیه داد، سلتا ویگو، اوساسونا، اسپانیول، ویا رئال و لاس پالماس)، در تمامی دقایق بازی های رئال مادرید تا این هفته در میدان حاضر بوده و رکورد بیشترین حضور در ترکیب شاگردان زیدان را به نام خود ثبت کرده است.

البته به غیر از بازی های باشگاهی که به آنها اشاره شد، سرخیو راموس در دو دیدار تیم ملی اسپانیا برابر تیم های بلژیک و لیختن اشتاین هم به صورت ۹۰ دقیقه کامل در ترکیب شاگردان لوپتگی بازی کرد. بنابراین مجموع دقایق بازی های راموس در همین هفته های ابتدایی فصل جاری به ۱۰۲۰ دقیقه رسیده که آمار فوق العاده ای به حساب می آید.

 

۲۰۸۱

مجله