ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرکل روابط‌عمومی آستان قدس رضوی:

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۰:۵۱

امین توکلی زاده

مدیرکل روابط‌عمومی آستان قدس رضوی گفت: قرارگاه رسانه‌ای "معین الضعفا" با هدف پوشش مناسب اخبار ویژه دهه کرامت افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد امین توکلی‌زاده عصر امروز در نشست خبری برنامه‌های دهه کرامت در محل نمایشگاه دائمی آستان قدس رضوی اظهار داشت: دهه کرامت رخداد عظیم فرهنگی است که فقط مختص شهر مشهد نیست و بین‌المللی شده‌ و تلاش همه ما این است برنامه‌های این دهه مردمی برگزار شود.

مدیر کل روابط عمومی آستان قدس رضوی از تشکیل قرارگاه رسانه‌‌ای خبر داد و افزود: به منظور پوشش جامع و کامل تصویری و خبری تمامی برنامه‌ها و رویدادهای ایام دهه کرامت رضوی در قالب امور رسانه‌ای و تشکیل ستاد خبری ویژه میلاد و تولیدات رسانه‌ای خبرگزاری‌‎ها و مطبوعات مختلف این قرارگاه رسانه‌ای تشکیل شد و به علت توجه بیشتر به محرومان و مستضعفین قرارگاه به نام معین‌الضعفا نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: این قرارگاه در سه سطح استانی، ملی و فراملی فعالیت می‌کند که به فراخور نیاز هشت کمیته برای این قرارگاه رسانه‌ای در نظر گرفته شده از جمله کارگروه خبرگزاری‌ها و مطبوعات، شبکه‌های ملی استانی، شبکه‌های فرا‌ملی، کارگروه پشتیبانی، تبلیغات محیطی، تولید محتوا و نظارت بر محتوا‌ست.

توکلی‌زاده از برپایی نمایشگاه‌ها در موضوعات مختلف به مناسبت ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: این نمایشگاه‌ها در موضوعاتی مانند حجاب و عفاف، اقتصاد مقاومتی و نوشت افزار ایرانی و اسلامی است.

مدیر‌کل روابط عمومی آستان قدس رضوی عنوان کرد: تشکیل گروه جهادگران رضوی با همکاری بسیج مستضعفین از دیگر برنامه‌های این ایام است، همچنین سمت و سو دادن به کاروان‌های زیر سایه خورشید و کمک  به مستضعفین توسط کاروان‌هایی از روحانیون، سخنرانان، مداحان و خادمان بارگاه رضوی از برنامه‌های دیگر آستان قدس برای ایام دهه کرامت است.

وی با توجه به تشکیل قرارگاه رسانه ای خاطرنشان کرد: خبرگزاری‌ها و مطبوعات امسال با خیالی آسوده‌تر می‌توانند به کار خود ادامه دهند و برنامه‌های ویژه ای که به مناسبت دهه کرامت برگزار می‌شود را به صورت مناسب پوشش دهند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال201 روز قبل