ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۹ شهریور ۱۳۹۵ – ۰۱:۵۷

جواد کریمی قدوسی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۵ مورد ایراداتی که از قراردادهای نفتی گرفته شده به جز تعداد محدودی مابقی رفع نشده‌اند.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: قراردادهای نفتی باید در هیئت تطبیق مورد بررسی قرار گرفته و با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت داده شود و در صورتیکه این قراردادها دچار مشکل باشند حتی اگر مصوبه هیئت دولت باشد امکان اجرایی شدن ندارند.

وی با اشاره به وجود ۱۵ مورد ایراد در قراردادهای جدید نفتی، خاطرنشان کرد: به جز چند مورد محدود سایر ایرادها در این قراردادها هنوز رفع نشده و تا زمان برطرف نشدن آنها دولت اجازه اجرایی کردن قراردادها را ندارد.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تأکید بر اینکه مجلس موافق سرمایه‌گذاری در حوزه نفت است، بیان کرد: در این مورد هیچ محدودیتی وجود نداشته و اگر اقدامات در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد حتی شرکت‌های آمریکایی نیز می‌توانند سرمایه‌گذاری داشته باشند.

کریمی قدوسی تصریح کرد: رسیدگی به میادین مشترک و صیانت چاه‌های نفت  از جمله مواردی است که باید در قراردادهای نفتی گنجانده شوند.

وی تأکید کرد: در این حوزه دولت باید از فرصت استفاده کرده و سریعا ایرادات این قراردادها را برطرف کند تا بتواند اقدامات مناسبی را در قالب این قراردادها انجام دهد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال140 روز قبل