ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۰۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۱

سفر حسن روحانی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهوری از رسانه ملی برای انعکاس دستاوردهای بیست‌و‌نهمین سفر استانی رئیس‌جمهوری قدردانی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهوری در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از پوشش مناسب اخبار، گزارش‌ها و انعکاس دستاوردهای بیست‌و‌نهمین سفر استانی رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت به استان کرمانشاه قدردانی کرد.

در نامه پرویز اسماعیلی به عبدالعلی علی‌عسکری آمده است:

«از عنایت و همراهی صمیمانه حضرت‌عالی و همچنین مدیران محترم آن سازمان در شبکه‌های مختلف صداوسیما، به‌ویژه مدیریت مرکز استان کرمانشاه، خبرگزاری صداوسیما و شبکه خبر در پوشش مناسب اخبار و گزارش‌ها و به‌خصوص انعکاس دستاوردهای بیست‌و‌نهمین سفر استانی ریاست محترم جمهوری و اعضای دولت تدبیر و امید به استان کرمانشاه قدردانی می‌نمایم.

بی‌تردید نگاه حرفه‌ای و معطوف به منافع ملی در عرصه اطلاع‌رسانی و تعامل سازنده «رسانه ملی» با قوه مجریه و خدمتگزاران مردم در دولت، موجب تقویت امید و انسجام عمومی، ارتقای اعتماد و سرمایه اجتماعی، استحکام هرچه بیشتر ایران اسلامی و همدلی برای تحقق برنامه‌های بلند‌مدت نظام و منویات رهبر معظم انقلاب خواهد بود».

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال213 روز قبل