ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حوالی ساعت ۲ نیمه شب جمعه شب گذشته ماموران کلانتری ۱۴۱ گلستان خبر کشته شدن مردی جوانی را که روی تخت بیمارستان پیامبران جان سپرده بود را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اطلاع دادند.با اعلام این خبر بلافاصله بازپرس سجاد منافی آذر به همراه تیم کارآگاهان جنایی در صحنه قتل حضور یافتند.

پس از این بود که در صحنه کشف جسد پسر ۱۸ ساله نگهبان پارک اعلام کرد من در خواب بودم و با سر و صدای جوانی از خواب پریدم. زمانیکه به بالای سر این جوان رسیدم او را غرق در خون دیدم زمانی که بالای سر مرد جوان رسیدم او زنده بود و دست و پاهایش حرکت می کرد اما خون ریزی وحشتناکی داشت و رنگش سفید شده بود بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ خبر دادم و تیم اورژانس نیز به محل آمده و مرد جوان را پس از معاینات اولیه به بیمارستان منتقل کردند.

بر اساس گفته پزشکان جسد مورد معالجه و سی.پی.آر قرار گرفت که با توجه به وضع وخیمش موفقیتی حاصل نشد. و مرد جوان که هیچ اوراق هویتی هم به همراه نداشت روی تخت بیمارستان فوت کرد. پس از ثبت این گزارش در پرونده، رسیدگی به قتل پسر ۱۸ ساله در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت و به دستور بازپرس پرونده، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
مرجع : مهر

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,