ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قتل مرد میوه‌فروش مقابل همسر و فرزندش

مرد شرور پس از درگیری با میوه‌فروش، او را مقابل چشمان همسر و فرزند خردسالش با ضربه‌های چاقو کشت.

به گزارش جام‌جم، ساعت ۲ بامداد دیروز درگیری خونین در خیابان دریای مشهد به پلیس گزارش شد که ماموران پس از حضور در محل متوجه شدند در این درگیری مرد میوه‌فروشی با ضربه چاقو مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

برادر مرد مجروح در تحقیقات گفت: امشب یکی از اراذل و اوباش محله همراه پسر دیگری به مقابل مغازه‌ام آمد و شروع به فحاشی کردند. برادرم که در آن حوالی میوه‌فروشی دارد، با اطلاع از درگیری خود را به اینجا رساند و در هواخواهی از من، با مرد شرور درگیر شد. در این درگیری مرد شرور با چاقوی بزرگی که همراه داشت، در مقابل چشم همسر و فرزند خردسال برادرم، چند ضربه به او زد و گریخت.

تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا این که از بیمارستان خبر رسید مرد میوه‌فروش به دلیل شدت جراحات تسلیم مرگ شده است.

موضوع به علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس جنایی مشهد اعلام شد و با حضور او در بیمارستان تحقیقات جنایی در این رابطه ادامه یافت. بررسی جسد نشان داد، دو ضربه عمیق به دست و قلب مقتول وارد شده و باعث مرگ او شده است.

با تحقیقات محلی متهمان شناسایی شدند. ضارب پسر ۲۷ ساله و از اراذل و اوباش منطقه بود که پس از قتل همراه دوستش متواری شدند.

در ادامه تحقیقات ماموران دیروز توانستند با کمک خانواده متهم، ردی از او به دست بیاورند و او را دستگیر کنند. در ادامه با اقدامات پلیسی ماموران پلیسی آگاهی خراسان رضوی، دومین متهم پرونده هم دستگیر شد.

متهمان امروز با انتقال به دادسرا، تحت بازجویی قرار می‌گیرند.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,