ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قتل زنی در آسایشگاه بهزیستی بوشهر

تازه‌ترین معمای جنایی بوشهر سه‌شنبه شب گذشته در حالی پیش روی پلیس این شهر قرار گرفت که جسد زنی در آسایشگاه شهید رقیه حیانی بهزیستی کشف شد. این زن با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

به گزارش ایرنا، شنیدنی ها حکایت از این دارد مقتول برای رهایی از دست آزار و اذیت همسرش به تازگی به آسایشگاه بهزیستی پناه آورده بود.

قاتل که سر و صورت خود را پوشانده بوده با ورود غیر قانونی به محوطه آسایشگاه به کمین نشسته و زمانی که این زن به سمت سرویس بهداشتی در حیاط آسایشگاه رفته، پس از واردن کردن سه ضربه کاری به بدن مقتول از صحنه جرم، متواری شد.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر نیز با تایید وقوع قتل درآسایشگاه بهزیستی بوشهرگفت:متقول با ۳۴سال سن و دارای سه فرزند است .

علی حسن پور افزود:باتوجه به اختلاف مقتول با همسرش و نداشتن مکان مناسب، اداره بهزیستی به تازگی مقتول را برای نگهداری پذیرش کرده بود.

وی یادآورشد: مقتول با ضربات چاقو از ناحیه سینه و پهلو به قتل رسیده است و حتی ریه وی نیز پاره شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر اظهارداشت:قاتل در حالی که در محوطه آسایشگاه با مقتول گلاویز شده بود پس از واردن کردن ضربه های کاری وقتی از سر و صدای آنها مددجویان آسایشگاه متوجه شده بودند از ترس گرفتار شدن در چنگال قانون از صحنه جرم متواری شد.

وی گفت:موضوع قتل به بازرس ارجاع شده و بازرس نیز با حضور در صحنه جرم دستورات لازم برای جمع آوری ادله و دستگیری قاتل را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه سن شوهر مقتول نیز ۳۴ سال است گفت: شوهر مقتول متواری است و مضنون اصلی قتل نیز خود وی است .

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,