ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قتل رفیق در پشت‌بام

پسر ۲۳ ساله ای که دوستش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود،پس از بازگشت به صحنه جنایت دستگیر شد.

 به  گزارش  آرمان؛ساعت ۳ بامداد پنجشنبه زن میانسالی در تماس با پلیس از درگیری مرگبار پسرش رضا با دوستش خبر داد. با حضور ماموران کلانتری در خانه زن میانسال آنها با جسد غرق خون پسر ۳۰ ساله ای در پشت بام خانه روبه‌رو شدند.با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران بلافاصله تیم جنایی در محل جنایت در خیابان قنات کوثر حاضر شدند.

پزشک جنایی با معاینه جسد اعلام کرد دو ساعت از قتل پسر جوان می گذرد و او به علت اصابت چاقو به قفسه سینه اش فوت کرده است.در ادامه با مشخص شدن علت مرگ تحقیقات از مادر مقتول آغاز شد. او در بازجویی‌ها ادعا کرد قاتل پسرش حمید دوست اوست که ساعتی قبل با هم به خانه آمده اند.با شناسایی هویت مظنون به قتل تحقیقات برای شناسایی و دستگیری پسر ۲۳ ساله آغاز شد.

 

در حالیکه تیمی از ماموران در صحنه قتل همچنان در حال تحقیقات بودند، افسر کلانتری حاضر در محل خود را به بازپرس جنایی رساند و از دستگیری یک مظنون در صحنه قتل خبر داد.با انتقال پسر جوان به کلانتری او خود را حمید و عامل جنایت دوستانه در قنات کوثر معرفی کرد.پسر جوان در بازجویی های اولیه در مورد نحوه قتل گفت: من و رضا چند سالی است که با هم دوست هستیم.

ساعتی قبل نیز برای تفریح به پشت بام خانه رفتیم که مقتول شروع به زدن حرف‌های نامربوط کرد. از او خواستم این حرف ها را تمام کند اما گوش رضا بدهکار نبود.قاتل ۲۳ ساله گفت: یک لحظه عصبانی شدم و با چاقویی که داشتم ضربه‌ای به سینه دوستم زدم. رضا غرق خون روی زمین افتاد،ترسیده بودم و فرار کردم. چند ساعتی در خیابان چرخیدم و بعد تصمیم گرفتم از وضعیت او خبر بگیرم به همین دلیل به محل جنایت بازگشتم که ماموران به من مشکوک شده و دستگیر شدم.با اعترافات عامل جنایت دوستانه در پشت بام، این متهم با دستور سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کاراگاهان اداره ویژه قتل پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,