ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قاسم رضایی به مدال برنز المپیک رسید / رضایی: خیلی‌ها نمی‌خواستند موفق باشیم

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

قاسم رضایی به مدال برنز المپیک رسید/ چهارمین مدال کاروان ایران

نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با پیروزی در دیدار رده‌بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو به مدال برنز رسید تا شاگردان محمد بنا با دو مدال برنز از مجموع شش وزن به کار خود خاتمه دهند.

به گزارش مهر، قاسم رضایی در دیدار رده بندی رقابتهای کشتی فرنگی بازیهای المپیک ریو به مصاف «استفان شوئن» از سوئد رفت که با نتیجه ۴ بر ۴ پیروز شد به مدال برنز رسید.

فرنگی کار وزن ۹۸ کیلوگرم ایران بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم «لویلیس خوزه پرز مورا» از ونزوئلا را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد، اما در دورسوم با نتیجه ۴ بر صفر به «دانیل یاسمانی» از کوبا باخت و راهی گروه شانس مجدد شد. او در رقابتهای گروه شانس مجدد نیز توانست «دی ژیائو» از چین را با نتیجه  ۷ بر صفر شکست دهد و راهی دیدار رده بندی شود.

بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران با دو مدال برنز سعید عبدولی و قاسم رضایی در اوزان ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم و همچنین ناکامی حمید سوریان،‌ امید نوروزی، حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجانزاده در اوزان ۵۹،‌ ۶۶ ، ۸۵ و ۱۳۰ کیلوگرم به کار خود خاتمه داد تا محمد بنا با شکستی سنگین نسبت به المپیک لندن مواجه شود.

کاروان ورزش ایران در رقابت های وزنه برداری توسط کیانوش رستمی و سهراب مرادی به دو مدال طلا دست پیدا کرده بود.

رضایی پس از کسب مدال برنز المپیک: خیلی‌ها نمی‌خواستند موفق باشیم
قاسم رضایی که با صعود به مرحله شانس مجدد مسابقات کشتی فرنگی المپیک موفق شد طی دو مبارزه مقابل حریفان چینی و سوئدی و برتری برابر آنها صاحب مدال برنز شود، اظهار داشت: کار بسیار سنگینی بود، داوری ها علیه ما بود تمام کشورها جمع شدند تا مانع موفقیت ما شوند.

این کشتی گیر ادامه داد: باوجود موفقیت های لندن در ریو همه ظاهرا می خواهند که ما موفق نباشیم اما خوشحالم که توانستیم دو مدال برنز بگیریم.

رضایی تاکید کرد: برخی کشورها نمی خواهند ما مدال بگیریم، تمام تیم تلاش کردند اما مسایلی که در کشتی دنیا وجود دارد نمی خواهند موفقیت کشتی ایران را ببینند و نمی‌خواهند ما مدال بگیریم.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,