ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۵۳

بهرام قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی در خصوص اظهارات اخیر رئیس سازمان سیا تصریح کرد: رئیس سازمان سیا در جایگاهی نیست که بتواند در مورد مسائل داخلی ایران به اظهار نظرهای بی‌ربط و بیجا بپردازد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی در خصوص اظهارات اخیر جان برنان رئیس سازمان سیا در مؤسسه آسپن تصریح کرد: رئیس سازمان سیا در جایگاهی نیست که بتواند در مورد مسائل داخلی ایران به اظهار نظرهای بی‌ربط و بیجا بپردازد.

سخنگوی وزارت امور خارجه انسجام، وحدت و همبستگی ملت و دولت ایران را نمونه‌ای بارز در منطقه و جهان خواند و تأکید کرد: این‌گونه اظهارات مقامات آمریکایی با هدف عملیات روانی در جهت ایجاد تفرقه و دوقطبی سازی در جامعه ایرانی صورت می‌گیرد که از نظر ما مردود و محکوم است.

وی اضافه کرد: مردم ایران هوشیارتر از آن هستند که این‌گونه سخنان نابجا و نامربوط را تکرار نموده و به آن دامن بزنند و بارها به این سخنان تفرقه‌آمیز و جهت‌دار که با اهداف خاص، مشکوک و حساب شده‌ای بیان می‌شود، عکس العمل لازم را نشان داده‌اند.

بهرام قاسمی ادامه داد: ملت ایران فارغ از دسته بندیهای ساختگی سازمانهای اطلاعاتی غرب، از اهداف، آرمانها و تأمین منافع ملی حمایت نموده و یک‌پارچگی دولت و مردم را به اثبات رسانده‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تکذیب اظهار نظر رئیس سازمان سیا مبنی بر اینکه «مباحث گسترده‌ای میان ایران و آمریکا در جریان است»، افزود: به‌جز مباحث هسته‌ای، مذاکره دیگری بین آمریکا و ایران مطرح نبوده و نیست.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال173 روز قبل