ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قاسمی در گام دوم حریف مصری را شکست داد / مردانی کار خود را پیروزی آغاز کرد

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

قاسمی در گام دوم حریف مصری را شکست داد

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ایران دومین پیروزی خود در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را نیز کسب کرد.

به گزارش مهر، رقابتهای وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازیهای المپیک از عصر امروز شنبه در سالن «کاری اوکا» شهر ریودوژانیرو آغاز شد که کمیل قاسمی در دور دوم به مصاف «کمال عبدالمطلب» از مصر رفت و با نتیجه ۷ بر صفر حریف خود را شکست داد. قاسمی در دور بعد باید با  «پیتریاشویلی» از گرجستان مصاف کند.

قاسمی پیش از این در دور اول توانست «جارویس کوری» از کانادا را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد.

————————–

مردانی کار خود را پیروزی آغاز کرد

تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ رقیب خود از تونگا را شکست داد و به راهی دور دوم شد.

امروز شنبه در چهارمین و آخرین روز از رقابتهای تکواندو در سی و یکمین دوره المپیک ۲۰۱۶ تکواندکاران دو وزن ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷+ کیلوگرم زنان رقابتهای خود را از ساعت ۱۶/۳۰ دقیقه به وقت تهران کار خود را آغاز کردند.

سجاد مردانی نماینده وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان دور نخست«پیتا توفاتوفا» از تونگا را پیش رو داشت. این تکواندوکار از رقابتهای قاره اقانوسیه کسب سهمیه کرده بود که در پایان نماینده کشورمان ۱۶ بر یک حریف خود را شکست داد و راهی دور دوم شد.

مردانی دور دوم باید با «آنتونی اوبامه» از گابن پیکار کند. این گابنی که از طریق سیستم رنکینگ جواز حضور در المپیک را کسب کرد و در کارنامه خود نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن ، طلا و برنز جهان را در کارنامه داد. مردانی تا کنون چهار بار برابر این تکواندوکار به میدان رفته که سهم هر تکواندوکار دو پیروزی و دو شکست بوده است.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,