ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم سابق شیاطین سرخ معتقد است عدم حضور در لیگ قهرمانان می‌تواند باعث افزایش شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر شود.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، دیگو فورلان اطمینان دارد که یونایتد می‌تواند با مربیگری خوزه مورینیو از شانس‌های اصلی قهرمانی باشد. به نوشته سایت گل،یونایتد پس از رفتن سر الکس فرگوسن نتوانسته به مقامی بهتر از چهارمی دست یابد و این فصل نیز در لیگ قهرمانان حضور نخواهد داشت. فورلان که سابقه دو سال و نیم بازی در این تیم را دارد و هواداران عموماً او را با دوگلش به لیورپول به یاد می‌آورند، معتقد است این باشگاه با انتخاب خوزه، گزینه درستی را به خدمت گرفته است.

درحالی‌که مورینیو اریک بایی، هنریک میکیتاریان و زلاتان ایبراهیموویچ را به تیمش اضافه کرده و پوگبا نیز به‌زودی خواهد آمد، فورلان انتظار دارد که یونایتد این فصل مدعی قهرمانی باشد. او در این زمینه می‌گوید: “به‌محض اینکه خوزه مربی یونایتد شد، می‌دانستم که او بهترین گزینه برای این باشگاه است. چند فصل اخیر آن‌ها، طوری که هواداران انتظار دارند نبوده است. به همین خاطر باید فردی  باتجربه مثل مورینیو مربی آن‌ها می‌شد تا بتواند آن‌ها را به جایگاهشان برگرداند.”

وی افزود: “منچستریونایتد فصل گذشته خیلی از کسب قهرمانی فاصله داشت، حتی با حضور مورینیو. به همین خاطر فکر می‌کردم که این فصل برای آن‌ها فصل گذار باشد اما اکنون خیلی در این مورد مطمئن نیستم. آن‌ها بازیکنان خیلی خوبی به خدمت گرفته‌اند. اگر پوگبا را هم به تیم اضافه کنند، فکر می‌کنم آن‌ها مدعی جدی قهرمانی خواهند بود.”

فورلان که آخرین بازیش برای یونایتد مصادف با اولین بازی مربیگری مورینیو در چلسی بود، احساس می‌کند که نبود لیگ قهرمانان، می‌تواند به باشگاه سابقش کمک کند. او اضافه می‌کند: “آن‌ها در لیگ قهرمانان نیستند و من مطمئن هستم خوزه از حضور در لیگ اروپا برای پرورش جوانانش استفاده می‌کند. مانند لستر در فصل گذشته، آن‌ها می‌توانند بین هر بازی به بازیکنان بزرگشان استراحت دهند و این تفاوت زیادی رقم می زند.”

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,