ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید هم خوشحالی و رضایت خود از قهرمانی این تیم در سوپرکاپ اروپا را ابراز کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئیس باشگاه رئال مادرید پس از قهرمانی این تیم در سوپرکاپ اروپا مقابل سویا که با پیروزی ۳-۲ در وقت های اضافه به دست آمد، به خبرنگاران گفت:

خیلی راضی هستیم چون قهرمانی در سوپرکاپ آسان نیست و ما سه سوپرکاپ اخیری که برگزار کرده ایم را با پیروزی پشت سر گذاشته ایم. این شایسته تعریف و تمجید بسیاری است، به خصوص وقتی که در ابتدای فصل و بعد از رقابت های یورو، همه بازیکنان را در اختیار نداریم. سویا هم برخی بازیکنان خود را در اختیار نداشت، اما من خوشحالم که ۵ بازیکن از آکادمی باشگاه در ترکیب اصلی حضور داشتند. این بسیار رضایت بخش و نشانه ای خوب برای آینده است. باید به سویا به خاطر عملکرد خوبی که داشت تبریک بگویم. همیشه باید کمی احساس همدردی کنید: می بینید که رفیق شما ناراحت است و تصور می کنید که اگر شما پیروز نمی شدید، چه اتفاقی می افتاد.

وی در مورد گل های تماشایی این مسابقه نیز گفت:

دو گل تماشایی از سوی آسنسیو و کارواخال بهترین بخش بازی بودند و هنگامی که به آنها تبریک می گفتم، به این موضوع اشاره کردم. این سرنوشت است که چنین اتفاقاتی برای راموس رخ دهد، اما قبلاً هم به او گفته ام که باید زودتر گلزنی کند، ما آماده این همه رنج کشیدن نیستیم.

در پایان پرز راجع به ترکیب تیم هم افزود:

ما ترکیب فوق العاده ای داریم. هنوز هم باید سخت کار کنیم و آرزوی ما همیشه پیروزی است. در تمام پست های زمین بازیکنان فوق العاده ای داریم. تا ۳۱ آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، اما ما واقعاً از بازیکنانی که در اختیار داریم، راضی هستیم. تقویت این ترکیب بسیار سخت است. در هر پست بهترین بازیکنان را داریم، همانطور که در رقابت های اروپایی دیده اید.

۱۷۷۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,