ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش:

۰۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۲۱

حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان

معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدیران تکنوکرات پاسبان امروزند که فایده و لذت آنی برای آنها تامین‌کننده سقف آرزوهایشان است گفت: فساد اداری محصول محافظه‌کاری و امید نداشتن به آینده برای خود و سازمان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان با تأکید بر ضرورت نواندیشی و آینده پژوهشی، اظهارکرد: مدیر تحول‌گرا که پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های متعالی است، حال را به نفع فردا پشت سر می‌گذارد. فردایی که یک گام اورا به هدف نهایی نزدیک می‌سازد.

وی افزود: فساد اداری محصول محافظه کاری و امید نداشتن به آینده متعالی برای خود و سازمان است. آن‌هایی که اهل تدبیر و تعامل نیستند، چشمه‌های امید را در دل همکاران و کارکنان می‌خشکانند.

محمدیان تصریح کرد: بسیاری از حرف‌ها و طرح‌ها همانند روغن‌های سوخته و مصرف شد‌ه‌ای هستند که دیگر قادر به روان کاری چرخ دنده‌های نظام دیوانی کشور نیستند. چرا که صاحبان این حرف‌ها در دیروزهای دور زندگی می‌کنند و از فرداها تصور روشنی ندارند.

وی افزود: مدیران تکنوکرات پاسبان امروزند که فایده و لذت آنی برای آنها تامین‌کننده سقف آرزوهایشان است، در حالیکه مدیر انقلابی در افق‌های دوردست پیروز‌ی‌هایی را می‌بیند که طی مسیرهای سخت و همراه ساختن همکاران و همراهان برای او ناممکن نمی‌نماید.

معاون پژوهشی وزیر با تاکید بر این مطلب که سنجه انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن است، اضافه کرد: امروز باید به جای سند نویسی و قانون تراشی، تحقق هدف‌های مصرح در چشم انداز و سیاستهای کلی نظام را به جدیت پیگیری کرد. سنجه انقلابی‌بودن، انقلابی عمل کردن، رفع مشکلات کشور، اقدام و عمل در جهت توسعه علمی و فناوری و نوسازی معنوی و انسجام ملی و اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل