ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک برزیلی منچستر سیتی از کار کردن زیر نظر گواردیولا ابراز خوشحالی کرد و گفت گواردیولا می خواهد ذهنیت و نگرش پیروز شدن را در این باشگاه نهادینه کند.

به گزارش وب سایت نود، فرناندینیو ۳۱ ساله در صحبت هایش در مورد وضعیت باشگاه توضیح داد که پپ گواردیولا پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم، برخی تغییرات مهم و اساسی را در منچستر سیتی اعمال کرده است.

نخستین آزمایش جدی گواردیولا به عنوان سرمربی منچستر سیتی، دربی منچستر در هفته چهارم لیگ برتر جزیره خواهد بود که باید به مصاف منچستر یونایتد با هدایت ژوزه مورینیو برود. هر دو تیم شهر منچستر، در سه دیدار نخست این فصل به سه پیروزی دست یافته و در شرایط خوبی مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. فرناندینیو که برای دو دیدار اخیر تیم ملی کشورش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تیم ملی دعوت نشده بود، به این نکته اشاره کرد که همه بازیکنان به خوبی تأثیرات شگرف ناشی از حضور چند ماهه گواردیولا را مشاهده می کنند. وی در گفتگو با ESPN اظهار داشت:

گواردیولا پس از آنکه به منچستر سیتی آمد، اولین کاری که انجام داد این بود که تمام تلاش خود را برای تغییر ذهنیت و نگرش بازیکنان به کار بست تا ذهنیت برتری جویی و پیروزی خواهی را در افکار آنها نهادینه کند. اگر می خواهیم پیروز باشیم، باید تغییراتی در نحوه تمرین، بازی و بسیاری موارد دیگر ایجاد شود. در هر جلسه تمرین و هر بازی باید نسبت به قبل بهتر باشیم و پیشرفت کنیم. البته نباید فراموش کرد که ما در ابتدای راه قرار داریم و تنها دو ماه است که تیم جدید منچستر سیتی با این همه تغییرات شکل گرفته.

فرناندینیو در پایان هم گفت:

فعلاً برخی تغییرات در زمینه های اصلی ایجاد شده که نتیجه آن هم کسب سه پیروزی از سه دیدار ابتدایی در لیگ برتر بوده. ایجاد چنین تغییراتی به این دلیل اهمیت دارند که هدف ما کسب عنوان قهرمانی در پایان فصل است، پس باید شروع خیلی خیلی خوبی داشته باشیم. امیدوارم تا پایان فصل بتوانیم با همین روند به کار خود ادامه دهیم.

تیم فوتبال منچستر سیتی که از سه بازی اول خود به سه پیروزی دست یافته، در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس روز شنبه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف رقیب سنتی و همشهری خود یعنی منچستر یونایتد با هدایت ژوزه مورینیو خواهد رفت.

 

۲۰۸۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,