ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، علیرضا جمشیدی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی در سالن اجتماعات دادگستری اظهار کرد: ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار صنف در کشور وجود دارد که ۷۵۰ هزار صنف بدون پروانه هستند.

وی با بیان اینکه ما در تعزیرات نمی‌خواهیم بگیر و ببند راه بیندازیم بلکه با همکاری اصناف می‌خواهیم فضا و شرایط خوبی را در این حوزه داشته باشیم افزود: قاچاق یکی از جدی‌ترین مشکلات ما در تعزیرات حکومتی است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با یادآوری اینکه ۱۵ میلیارد دلار قاچاق در کشور وجود دارد تصریح کرد: در بحث مبارزه با قاچاق کالا معایب و مشکلات زیادی وجود دارد که این باعث نفوذ پول‌های کثیف ناشی از قاچاق کالا می‌شود.

وی با اشاره به اهتمام سازمان تعزیرات برای برخورد با کالای قاچاق تصریح کرد: از این‌رو اخیرا طرحی را آغاز کرده‌ایم و ۲۰ روز به اصناف فرصت دادیم تا کالاهای قاچاق را از سطح بازار جمع‌آوری کنند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه به‌طور حتم این موضوع کمک زیادی به تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی می‌کند گفت: از این‌رو صنوف نباید کالای قاچاق را عرضه کنند در غیر این صورت با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به طرحی در خصوص ارائه و ثبت شکایات مردم از طریق فضای مجازی تصریح کرد: این طرح در دستور کار تعزیرات حکومتی بوده و باعث صرفه‌جویی در وقت مردم برای ارائه و ثبت شکایت خواهد شد.

جمشیدی به تخلفات حوزه بهداشت و درمان هم اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات ما در حوزه بهداشت و درمان است که سازمان تعزیرات اخیرا بیمارستانی را با ۶۰۰ میلیارد تومان تخلف شناسایی کرد که پرونده تخلف این بیمارستان در حال رسیدگی است.

به گزارش فارس، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به منظور معارفه مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی خراسان شمالی به بجنورد سفر کرده است.

 انتهای پیام/۶۳۰۰۲/ط۳۰

 

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,