ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی در باره کشورمان اظهار داشت: عادل الجبیر که این روزها سخت سرگرم پاک کردن جای پای دخالت های سران، مقامات  و سازمان های رسمی کشورش در عملیات های گوناگون تروریستی چند دهه اخیر است، گمان می برد با فرافکنی می تواند افکار عمومی جهان را از رسوایی های بی پایان کشورش به عنوان پدر القاعده و داعش منحرف کند.

وی افزود: البته قابل درک است که  وزیر خارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت تری را نیز انتظار می کشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: بدون تردید ابعاد و تبعات چنین اطلاعات مهمی در مورد منابع کشور حامی تروریسم از دیدگاه افکار عمومی دنیا و ملت های قربانی تروریسم در سال های پس از ١١ سپتامبر ٢٠٠١ مخفی نخواهد ماند.

قاسمی با بیان اینکه عادل الجبیر ظاهرا هر موقع دچار سرخوردگی  می شود سخنان مضحکی را در مورد کشورمان به زبان می آورد، به وی توصیه کرد که در چنین مواقعی از اظهار نظر اجتناب ورزد و به عواقب سخنان خود کمی بیشتر بیندیشد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/B9BXL0

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,