ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

۰۴ مهر ۱۳۹۵ – ۱۸:۱۳

سرلشکر پاسدار محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فتنه بزرگی علیه جهان اسلام با حمایت جهان استکبار و حمایت برخی کشورهای منطقه طراحی شده که از این فتنه اسرائیل پشتیبانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خارگ، سرلشکر محسن رضایی بعدازظهر امروز در یادواره شهدای خارگ با بیان اینکه منطقه استراتژیک خارگ در ۸ سال فاع مقدس نقش مهمی ایفا می‌کرد، اظهار داشت: خارگ با مقاومت و ایستادگی مردم این منطقه نماد مقاومت و ایستادگی است که زیر بمباران هواپیماهای رژیم بعث عراق جانانه مقاومت و دفاع کردند.

وی با ابراز اینکه ساکنان و کارکنان شرکت نفت و نیروهای مسلح در خارگ در ۸ سال جنگ تحمیلی مردانه مقاومت کردند، خاطرنشان کرد:  جزیره خارک نماد اتحاد شیعه و سنی است که با اتحاد و  وحدت جانانه از این منطقه استراتژیک دفاع کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز اینکه مقاومت و دفاع از شهرهای خارگ، خرمشهر و آبادان در جنگ تحمیلی هیچ‌گاه از ذهن‌ها خارج نمی‌شود، تصریح کرد: خارگ مانند خرمشهر و آبادان است که در جنگ تحمیلی صدمات زیادی متحمل شدند و مردم مقاومت جانانه‌ای کردند ضمن اینکه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند باید از ایستادگی، رشادت‌ها و حماسه‌های مردم این شهرها کتاب‌ها نوشته شود.

سرلشکر رضایی با اظهار اینکه در جنگ ۸ساله تحمیلی هیچ روزی خارگ از بمباران هوایی رژیم بعثی غافل نبود، گفت: با توجه به جایگاه جزیره خارگ در اقتصاد کشور رژیم صدام برای نابودی این جزیره برنامه‌ریزی کرده  بود به‌گونه‌ای روزانه این جزیره را به‌عنوان گلوگاه اقتصاد کشور بمباران می‌کرد.

وی با اعلام اینکه کارکنان شرکت نفت  و ساکنان این جزیره در پدافند هوایی رشادت‌های فراوانی در دفاع از خارگ از خود نشان دادند، خاطرنشان کرد: در جنگ نفتکش‌ها خارگ و بوشهر خط مقدم دفاع مقدس بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه  تدبیر و طراحی نیروهای مسلح در جنگ ۸ساله سبب سرافرازی ایران اسلامی شد، گفت: در جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی تمامی قدرت‌های بزرگ جهان از صدام حمایت می‌کردند که ملت ایران با اتکا به قدرت لایزال الهی با اقتدار جلوی متجاوزان ایستادند و ابهت آنها را پایمال کردند.

سرلشکر رضایی با ابراز اینکه قدرت‌های مستکبر و ظالم کف روی آب هستند  از طراحی فتنه بزرگ علیه مسلمانان خبر داد و تأکید کرد: فتنه بزرگی علیه جهان اسلام با حمایت جهان استکبار و حمایت برخی کشورهای منطقه طراحی شده که از این فتنه اسرائیل پشتیبانی می‌کند.

وی با یادآوری اینکه رژیم آل سعود دیوانه‌وار مقابل مسلمانان قرار گرفته است، تصریح کرد: بنا و تدبیر جمهوری اسلامی اتحاد و وحدت کشورهای جهان اسلام است که در این راستا رژیم آل سعود با حمایت استکبار جهانی اهداف آنها را دنبال می‌کند که لازم است رژیم آل‌سعود از عاقبت صدام و حمله به ایران عبرت بگیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به خریداری جنگ‌افزار توسط رژیم آل‌سعود افزود: رژیم آل سعود سال گذشته به‌میزان ۲ برابر فروش نفت ایران به‌مبلغ ۸۰ میلیارد دلار سلاح خریداری کرده است.

 انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال114 روز قبل