ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تشکر پورحیدری از جلال حسینی

منصور پورحیدری در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار داشت:خدا را شکر شرایط خوبی دارم. پزشکان خیلی پیگیر وضعیتم هستند. از آنها تشکر می کنم.
وی ادامه داد:مقداری قند خونم ایجاد مشکل کرده که با تلاش پزشکان امیدوارم این مشکل حل شود و هرچه زودتر از روی تخت بیمارستان بلند شوم.

منصور پورحیدری درباره اینکه سیدجلال حسینی در دیدار پرسپولیس و نفت تهران با لباس منقش به او وارد زمین شد، اظهار داشت:از کاری که کاپیتان پرسپولیس انجام داد، تحت تاثیر قرار گرفتم و خیلی خوشحالم که این تصویر را دیدم.

پورحیدری در خصوص حرکت سیدجلال حسینی در دیدار مقابل نفت تصریح کرد:واقعا از حرکت او غافلگیر شدم. از سیدجلال حسینی و خیلی های دیگر که در این مدت پیگیر وضعیت من بودند واقعا تشکر می کنم.

منصور پورحیدری

عکس پورحیدری روی لباس جلال حسینی

اگر استقلالی ها کاری برای من انجام دهند به اسم استقلالی بودن شان می گذارم، اما حرکت سیدجلال به عنوان کاپیتان تیم رقیب برایم ارزشمند بود. از سیدجلال تشکر می کنم و برای او آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

پورحیدری عضو هیات مدیره استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل سیاه جامگان خاطرنشان کرد:استقلال بازی خوبی را مقابل سیاه جامگان ارائه کرد. من این بازی را تماشا کردم. وقتی سیو مهدی رحمتی را دیدم واقعا لذت بردم. او نشان داد که در روزهای اوج خود قرار دارد. استقلال با همین روند به زودی به صدر جدول نزدیکتر خواهد شد.
منصور پورحیدری در پایان گفت:از علیرضا منصوریان هم تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بود. امیدوارم روزی لطف همه کسانی که این روزها به آنها زحمت دادم جبران کنم.

غافلگیری منصور پورحیدری از حرکت جلال حسینی

منبع : namnak.com

مجله