ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، هاتف علیمردانی که به تازگی فیلم جدیدش «آباجان» را با بازی فاظمه معتمدآریا در نقش اصلی را در زنجان جلوی دوربین برده است، شب گذشته در برنامه «هفت» در گزارشی از پشت صحنه این فیلم درباره آن گفت: «آباجان» در ادامه فیلم های دیگر من یک فیلم اجتماعی است. منتها در زمان گذشته روایت می شود. در سال های دهه شصت و زمان جنگ اتفاقاتی است که در شهر زنجان رخ می دهد.

 

وی درخصوص علت ساخت این فیلم در زنجان گفت: من وقتی این فیلمنامه را نوشتم بچه های تداراکات حدود ۶ ماه در شهر تهران به دنبال لوکیشن بودند. متاسفانه لوکیشن های این چنینی در تهران وجود ندارد. متاسفانه تعداد بسیار محدودی از این دست خانه در تهران باقی مانده است که این خانه ها یا عیانی و پولداری هستند یا برای قشر ضعیف و تکراری است که دیگر جذابیتی ندارند.

علیمردانی ادامه داد: فضایی که من در فیلم هایم دوست دارم داشته باشم در آنها وجود نداشت. لذا برخلاف میلم که می خواستم نماهای داخلی را در تهران بگیرم، مجبور شدم کل فیلم را در زنجان تصویربرداری کنم.

وی نهایتا درباره احتمال حضور فیلم در جشنواره فجر گفت: اگر امسال فیلمم در جشنواره فجر پذیرفته شود، هفتیمن سالی است که در جشنواره فجر حضور دارم. امیدوارم فیلم در حدی باشد که در جشنواره پذیرفته شود و اولین نمایشش را آنجا ارائه کند.

انتهای پیام/ج

http://fna.ir/FC5WGQ

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,