ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

علیزاده به تکواندوکار اسپانیایی باخت

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تنها نماینده تکواندو بانوان کشورمان در المپیک ریو دومین مبارزه خود را به حریف اسپانیایی واگذار کرد و برای ماندن در جدول و تلاش برای مدال برنز باید در انتظار رسیدن رقیب به دیدار نهایی باشد.

به گزارش مهر، درادامه مبارزات تکواندوکاران در المپیک ۲۰۱۶ ریو نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان کشورمان برای دومین دیدار خود به مصاف «اوا گومز» از اسپانیا رفت. این اسپانیایی که دور نخست حریفی از تایلند را شکست داده بود در پیکار با تکواندوکار کشورمان صاحب پیروزی ۸ بر ۷ شد و به نیمه نهایی راه یافت.

علیزاده که دور نخست قهرمان جهان از کرواسی را ۷ بر ۶ شکست داده بود، در این دیدار تلاش زیادی برای کسب پیروزی داشت، ولی مقابل نایب قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان و دارنده مدال برنز ۲۰۱۳ جهان ، دو نقره فینال گرندپری و ۴ مدال رنگارنگ رقابتهای جایزه بزرگ کاری از پیش نبرد و بازنده میدان را ترک کرد.

این حریف اسپانیایی که در رقابتهای بین المللی هلند برابر علیزاده صاحب پیروزی شده بود در این پیکار به خوبی نماینده کشورمان را آنالیز کرده بود و با توجه به همین شناخت راه پیروزی را پیدا کرده بود.

علیزاده پس از شکست: حرفی برای گفتن ندارم
 کیمیا علیزاده پس از شکست برابر حریف اسپانیایی خود در مرحله دوم مسابقات تکواندو المپیک ریو اظهارداشت: نمی دانم چه باید بگویم چون نمی دانم چرا اینطور شد.

وی که به شدت گریه می کرد، یادآور شد: من چیزی کم نگذاشتم، هرچه در توان داشتم گذاشتم اما نمی دانم چرا امروز روز من نبود.

علیزاده خاطرنشان کرد: اصلا نمی دانم چرا در بازی اول و این بازی اینگونه شد، چیزی برای گفتن ندارم.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,