ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

علیرضا منصوریان: خودم موضوع بختیار رحمانی را حل می کنم/ رحمتی فراتر از آسیا بود

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز رضایت از عملکرد تیمش برابر سیاه جامگان به رفتار هافبک میانی این تیم پس از تعویض اشاره کرد و گفت: شخصا این موضوع درون خانوادگی را بررسی می‌کنم.

به گزارش مهر، علیرضا منصوریان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سیاه جامگان گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و خوشحالم توانستیم سه امتیاز بازی خارج از خانه را بگیریم. سیاه‌جامگان هم عملکرد خوبی داشت ولی خوشحالم از این میدان سربلندن بیرون آمدیم.

 

وی عملکرد مهدی رحمتی در این بازی را ستود گفت: زمانی که در نفت بودم رحمتی همیشه برای استقلال می درخشید و در این دیدار هم خوشبختانه واکنش های بسیار خوبی داشت. رحمتی فراتر از آسیا بود و خوشحالم با درخشش او توانستیم سه امتیاز را از مشهد کسب کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد داور این دیدار نیز گفت: هر بازی را برده ایم یا باخته ایم اظهار نظری در مورد داور نداشته ام. به نظرم کیفیت داوری عالی بود و به جز آن صحنه که نمی‌توانم نظری در موردش بدهم داور به لحاظ فیزیکی در شرایط مناسبی قرار داشت.

 

علیرضا منصوریان در مورد رفتاری که بختیار رحمانی پس از تعویضش داشت گفت: این مسئله درون خانوادگی است و چیز خاصی نیست. من شخصا به آن رسیدگی می‌کنم. شنیدم که اتفاقی برای یکی از اعضای خانواده او رخ داد که ناراحت شده است ولی من دوست ندارم با دامن زدن به این مسائل تیمم را وارد حاشیه کنم حتی اگر بختیار یک لحظه از کوره در رفته باشد خودم این موضوع را جمع خواهم کرد.

 

منصوریان در واکنش به پرسشی که عنوان کرده بود کاوه رضایی موقعیت های زیاد را از دست می دهد گفت: رضایی برای ما سه امتیاز هدیه آورد و نمی‌توانم از او بخواهم معجزه کند. او یکی از تاثیرگذارترین مهاجمان حال حاضر ایران است و شاید یکی دو موقعیت را خراب کرد اما روی همه توپ‌های ما تاثیر دارد.

 

منبع : بیتوته

مجله