ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دلایل فردوسی پور برای روی آنتن نرفتن برنامه ۹۰

با تنبلی به سبک عادل فردوسی پور آشنا شوید , خیال اهالی فوتبال در هفته اول لیگ شانزدهم احتمالا راحت است چون این هفته ۹۰ روی آنتن نمی رود. فردوسی پور که شنبه شب در یکی از اتفاقات نادر در فوتبال دنیا ، از سوی سازمان لیگ ایران به عنوان بهترین برنامه ساز ورزشی شناخته شد و بین بازیکنان لیگ برتر ایران جایزه گرفت و کمی بعد هم برای اینکه نمایش دوستان سازمان لیگ کامل شود ، به روی سن جشن دعوت شد و جایزه طارمی را به عنوان بهترین بازیکن لیگ هم داد ، این هفته در هفته نخست لیگ برتر روی آنتن نمی رود.

 

هفته اول لیگ برتر

تنبلی های عادل فردوسی پور

او به این دلیل با ۹۰ روی آنتن نیست که امسال هم تغییرات دکور داشته است و طبق معمول احتمالا دکور برنامه اش درست نشده که با یک هفته تاخیر روی آنتن می رود. اگرچه بازی های لیگ کمی دیرتر آغاز می شوند و خیلی از بازی ها هم سه شنبه هستند اما او برای پنجشنبه شب یا سه شنبه شب هم درخواست برنامه نکرده و تقریبا از پایان هفته دوم بازی ها خواسته برنامه جدیدش روی آنتن برود.

فردوسی پور درباره اینکه چرا در مراسم برترین ها روی سن رفت و جایزه داد ، به شوخی به دوستانش گفته بود :«من هیچ کاره بودم ، در عمل انجام شده قرار گرفتم.» اگرچه انتظار چنین رفتاری از او که در تمام ۱۷ سال گذشته ، همیشه مراقب بود در چنین فضاهایی قرار نگیرد ، عجیب به نظر می رسید. 

علت پخش نشدن برنامه ۹۰ در هفته اول لیگ برتر از زبان فردوسی پور

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,