ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

علت وقوع حادثه برای ایرباس۳۲۰

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت:شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی اترک به شماره پرواز ۱۹۴۳ هنگام پرواز (تیک آف) دچار مشکل شد.

وی افزود:به محض وقوع اتفاق برای این هواپیما و خروج آن از باند یگان های امدادی به سرعت حاضر شدند و مسافران را از هواپیما تخلیه کردند و این حادثه هیچگونه مشکلی برای مسافران از نظر جانی ایجاد نکرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود:بلافاصله بعد از خروج از باند این هواپیما تیم کارشناسی استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری در صحنه حادثه حاضر شدند که معاونت استاندارد پرواز و مدیرکل بررسی سوانح در این گروه بودند.

وی ادامه داد:بروز این اتفاق و خروج از باند هواپیمای ایرباس موجب توقف کوتاهی برای پروازهای مهرآباد شد که با تلاش نیروهای ایمنی زمینی فرودگاه مهرآباد و همکاری عوامل فرودگاهی، امنیتی و انتظامی در کمتر از ۲ ساعت با انتقال باند فرودگاه مهرآباد پروازها عملیاتی شد.

هواپیمای ایرباس 320

علت وقوع حادثه هواپیما در فرودگاه مهرآباد مشخص شد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد:اعلام دلیل وقوع حادثه بدون بررسی های کارشناسی کاملاً غیرتخصصی است و مطرح شدن علت حادثه فقط منوط به بررسی های کارشناسی کارشناسان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری است.

بنابراین گزارش؛ شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس حدود ساعت ۲۲:۲۰ هنگام پرواز و جدا شدن از باند فرودگاه مهرآباد دچار حادثه شد و از باند خارج شد.

در مدت ۲ ساعتی که باند پرواز بسته بود پروازها به فرودگاه اصفهان هدایت شد.

علت حادثه هواپیمای ایرباس ۳۲۰ در فرودگاه مهرآباد

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,