ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

چرا قیمت بلیت فیلم فروشنده ۱۵۰۰۰ تومان است؟

فروشنده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی ، که ساخت آن در آبان ماه سال ۱۳۹۴ کلید خورد. فروشنده هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی است.داستان از این قرار است که آپارتمانی در تهران در حال فرو ریختن است و ساکنان آن از جمله زوج متاهلی که شخصیت های اصلی داستان اند، عماد ( شهاب حسینی ) و رعنا ( ترانه علیدوستی )، برای نجات جان خود با عجله در حال فرار از خانه اند. در پایان خانه سر جایش ثابت می ماند، با ترکی عمیق بر روی دیوار که منجر به نشت گاز می شود. عماد و رعنا مجبور می شوند که خانه ی تازه ای پیدا کنند. این فیلم که در سینماهای کشور در حال پخش است گویا قیمت بلیتش افزایش یافته و سازندگان فیلم سینمایی فروشنده می گویند که دخالتی در افزایش قیمت بلیت سینما ندارند.

فیلم فروشنده

قیمت بلیت فیلم فروشنده

متن اطلاعیه روابط عمومی فیلم فروشنده به شرح زیر است:

در پی مصوبه شورای صنفی مبنی بر افزایش قیمت بلیت به خاطر مدت زمان فیلم و سیستم پخش با کیفیت برتر در سینماهای پردیس کوروش، آزادی، چارسو، فرهنگ و هویزه مشهد لازم به توضیح است که سازندگان فیلم "فروشنده" دخالتی در این افزایش قیمت نداشته و نظر خود را مبنی بر حفظ قیمت های قبلی به پخش کننده و شورای صنفی اعلام نموده اند. این مصوبه از سوی شورای صنفی در جهت حقوق سینماداران اتخاذ شده و ارتباطی با گروه سازنده فیلم "فروشنده" ندارد.

علت افزایش قیمت بلیت های فیلم فروشنده

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,