ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو هیات مدیره استقلال: گودرزی تعلق رنگی ندارد/ اختلافی بین جهانیان و افتخاری نیست

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,وزیر ورزش و جوانان

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به بیانیه افشارزاده تاکید دارد که وزیر ورزش و جوانان تعلق رنگی ندارد.

 حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا او هم مثل افشارزاده فکر می‌کند وزیر ورزش  و جوانان نگاه رنگی دارد، اظهار کرد: آقای وزیر، هوادار یک تیم یا علیه یک تیم نیست. ایشان به عنوان رییس مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نگاه یکسانی دارد و این نگاه را به کل ورزش هم دارد. تا جایی که من آقای گودرزی را می شناسم، تعلق رنگی ندارد. 

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که خرج‌های استقلال بدون مصوبه هیات مدیره بوده است، گفت‌: زمانی که استقلال اقدام به بستن قراردادها کرد، من در باشگاه نبودم. بعد از این که وارد باشگاه شدم و در جریان امور قرار گرفتم، روی برخی از قراردادها نقطه نظراتی داشتم که قطعا در هیات مدیره آنها را مطرح می‌کنم. 

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا میان جهانیان و افتخاری اختلاف وجود دارد، اظهار کرد: خیر. یکسری مسائل بود که برطرف شده است و در حال‌ حاضر اختلاف خاصی میان آنها نیست. 

 

زمانی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا از روند استقلال راضی است، گفت‌: تا به اینجا خوب بوده‌ایم و ان‌شاء‌الله از این به بعد هم بهتر می‌شویم. در کل از وضعیت استقلال راضی هستیم.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,