ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 
عروسک هایی که کودکی شما را ویران می کنند!
 

اختصاصی «تابناک باتو»؛ بله، این هنرمند، دوران کودکی شما را با مجموعه شخصیت های کارتونی خود که تبدیل به هیولاهایی دهشتناک شده اند، از پای بست ویران می کند. اگر امروز سری به جنگل بزنید، سورپرایز و شگفتی خاصی در انتظار شما خواهد بود، چون شخصیت های کارتونی محبوب شما، تبدیل به هیولا شده اند، به گونه ای که حتی نمی توانید به چشمان خود اعتماد کنید.

به این تصاویر و عکس های وحشتناک نگاه کنید تا منظور ما را متوجه شوید؛ اما مراقب باشید آنها به شدت ملعون و وحشت زده هستند.

این هیولاها و موجودات برگرفته شده از شخصیت های کارتونی دوران کودکی شما، توسط دنیس کارلسون، هنرمند تاتو (خالکوبی) و تصویرگر سوئدی کشیده شده اند. وی با استفاده از تجارب و مهارت های خود، یک پیچ و تاب کابوس گونه ای به شخصیت های ملوس و بامزه قدیمی داده است. بازبینی های جهمنی کارلسون از شخصیت وینی د پو (Winnie the Pooh )، پیکاچو (Pikachu ) و توتورو (Totoro ) تا هیولاهای اینک و لیلو و استیچ (Inc and Lilo and Stitch ) به طور قطع، لرزه بر اندام شما خواهند انداخت. پس دفعه ی بعد که به دنبال پوکمون هستید، مراقب خود باشید، چون شاید پوکمون نیز در به در به دنبال شما باشد!
مترجم: وحید کوکبی حمیدپور

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , ,