ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۰۶

یمن

در پی حمله جنگنده‌های سعودی به یک بیمارستان در استان حجه در شمال یمن، ۲۰ تن شهید و زخمی شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه‌های یمنی، در پی حمله جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به یک بیمارستان در استان حجه یمن، ۲۰ تن شهید و یا زخمی شده‌اند.

بر اساس این گزارش، شماری از قربانیان این حمله، پزشک و یا کودکانی هستند که در این بیمارستان بستری بودند.

هنوز آمار دقیق تلفات جنایت جدید رژیم سعودی منتشر نشده است.

کشته‌شدن ده‌ها تن از مزدوران منصور هادی

در پی حمله موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پادگان تداوین در شرق استان مأرب که در پاسخ به تداوم حملات عربستان به این کشور صورت گرفت، دهها تن از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن کشته شدند.

یک منبع نظامی به المیادین گفت که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، امنیت برخی از مناطق شرقی بخش صراوح را برقرار کرده‌اند.
همزمان با این تحول، یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، پادگان کوفل در غرب استان مأرب را هدف حملات خود قرار داد.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین مرکز تجمع مزدوران در بخش الحزم مرکز استان الجوف در شرق یمن را هدف حمله قرار داد.

همچنین در پی عملیات منحصر به فرد ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در منطقه مِلح در شرق بخش نِهم، شماری از مزدوران منصور هادی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی دو منطقه بنی‌یارق و مسوره در بخش نهم در شمال شرق صنعا را بمباران کردند.

خبرهای رسیده از تعز نیز از ادامه درگیری‌های شدید بین مزدوران منصور هادی از یک سو و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از سوی دیگر حکایت دارد.

مزدوران رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن، دو بخش زُنْجُبار و جعار در استان ابین را بعد از عقب‌نشینی کامل عناصر گروه تروریستی القاعده از این استان به کنترل خود در آوردند.

وزارت دفاع یمن اعلام کرد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک از نوع زلزال۳ به پادگانی در نجران عربستان شلیک کردند.

دو نظامی سعودی به‌ضرب گلوله تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در عسیر به هلاکت رسیدند. همچنین یک نظامی دیگر عربستان نیز به‌ضرب گلوله تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در مرکز الفریضه در جیزان کشته شد.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن عملیاتی نظامی در غرب پایگاه المخروق عربستان در منطقه نجران انجام دادند که در پی آن خسارات سنگینی به نظامیان سعودی وارد شد.

این حمله با اصابت یک موشک زمین به زمین ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به این مرکز که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از نظامیان شد شروع شد و سپس درگیری‌ها با سلاحهای سبک و سنگین ادامه یافت و در نهایت نظامیان سعودی مستقر در این مرکز مجبور به عقب‌نشینی شدند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال193 روز قبل