ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دو گل از لوکاس مورا و ادینسون کاوانی ۳ امتیاز را برای قهرمان فصل گذشته لیگ ۱ فرانسه به ارمغان آورد و هافبک ایتالیایی این تیم اصرار دارد که این نتیجه، حاصل یک بازی حساب شده بوده است.

به گزارش وبسایت نود، مارکو وراتی پس از دیدار پاریسی‌ها مقابل نانسی اعلام کرد که برای او اهمیتی ندارد که این تیم به چه شکلی برنده دیدار شده است چراکه کسب ۳ امتیاز این دیدار از هر چیز دیگری مهم‌تر بوده است. شاگردان امری با دو گل لوکاس مورا و ادینسون کاوانی از حریف پیش افتادند، گلی که کاوانی به ثمر رساند حاصل پاس به عقب اشتباه مدافع نانسی بود، با این حال در اکثر اوقات بازی در نیمه دوم نانسی تیم برتر میدان بود و توانست با ضربه آزاد دیارا یکی از گل‌ها را جبران کند و حتی در موقعیتی می‌توانست صاحب پنالتی شود اما در نهایت این دیدار با پیروزی ۲-۱ پاریسی‌ها به پایان رسید تا وراتی پس از این دیدار اعلام کند که با توجه به اینکه مهمترین مسئله پیش رو کسب ۳ امتیاز این دیدار بوده است، عملکرد هم تیمی‌هایش اهمیتی ندارد.او در مصاحبه با سایت گل اعلام کرد:

قبل از این دیدار با خودم گفتم باید در این دیدار پیروز شویم حتی اگر بازی زیبایی به نمایش نگذاریم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و با دو گل پیش افتادیم اما پس از این دو گل ریتم بازی را از دست دادیم و نانسی مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت، نیمه دوم وضع بدتر شد. بازی بدی به نمایش گذاشتیم. بازی بسیار سختی داشتیم و زمان مناسبی برای تمرین در اختیار نداشتیم اما مهم کسب ۳ امتیاز بود که به دست آوردیم.

پاریسی‌ها با این پیروزی به رتبه دوم جدول لیگ ۱ فرانسه صعود کردند.

۱۸۹۹

مجله