ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو که از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دیروز (یکشنبه) با مسابقات اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم آغاز شده است سعید عبدولی، در وزن ۷۵ کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی به مدال برنز دست یافت.

عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه یک بر یک مغلوب مارک مادسن، دارنده ۴ مدال نقره جهان از دانمارک شد، اما با توجه به حضور حریفش در فینال شانس حضور در گروه شانس مجدد و کسب مدال برنز را پیدا کرد.

نماینده کشورمان در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف ویکتور نمس از صربستان رفت که با نتیجه ۲ بر ۲ به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار رده‌‌بندی نیز با نتیجه ۵ بر ۲ از سد پیتر باسی از مجارستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

سعید عبدولی که در المپیک لندن با ناداوری حذف شده بود با این مدال سرانجام این طلسم را شکست.

به گزارش فارس، حمید سوریان نماینده وزن اول کشورمان نیز که در نخستین دیدارش مقابل حریف ژاپنی با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شده بود با توجه به حضور حریفش در فینال شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها و کسب مدال برنز را پیدا کرد، اما وی در نخستین دیدارش در این مرحله در حالی‌که با نتیجه ۷ بر صفر از آلمات کبیسپایف از قزاقستان پیش بود در نهایت با ضربه فنی شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

سوریان بعد از این شکست از دنیای قهرمانی با هفت مدال طلای جهان و المپیک خداحافظی کرد.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/6INHKH

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,