ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: رای دیدار استقلال و استقلال خوزستان امروز صادر می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حسین عبدالهی، در مورد اتفاقات رخ داده در دیدار استقلال و استقلال خوزستان گفت: گزارش هر ۴ مسابقه به کمیته انضباطی ارسال شده و فقط در دیدار استقلال و استقلال خوزستان شاهد بروز اتفاقاتی بودیم و در ۳ دیدار دیگر اتفاقی رخ نداده است. امروز هم رای بازی اهواز را صادر می‌کنیم.

وی در مورد رفتار مهربان کمیته انضباطی با مهدی رحمتی پیش از دیدار فینال جام حذفی و تعلیق یک جلسه محرومیت او در هفته دوم لیگ برتر گفت: رحمتی بخشیده نشده است بلکه محرومیتش تعلیق شده دعا می‌کنیم که این بازیکن تا پایان فصل تخلف دیگری انجام ندهد وگرنه به جز جریمه تخلف جدید و احتمالی‌اش محرومیت یک جلسه‌ای او نیز اعمال خواهد شد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه افشارزاده اعلام کرده فحاشی به منصوریان و رحمتی توهین به ساحت استقلال است گفت: ایشان مدیرعامل استقلال هستند و باید از حقوق باشگاهشان دفاع کند و نظری در مورد صحبت‌های او ندارم.

عبدالهی در مورد اینکه می‌گویند کمیته انضباطی طرفدار استقلال است گفت: وقتی برخی آرا اعلام می‌شود می‌گویند که ما با پرسپولیس مهربان هستیم. با هر رایی که صادر می‌کنیم رنگ پیراهن ما را هم عوض می‌کنند اما کمیته انضباطی فقط به دنبال اجرای عدالت است و می‌خواهیم قوانین را اجرا کنیم.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,