ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری لیدر تیم با مدیراجرایی باشگاه کار اشتباهی بود و با لیدرها صحبت کرده تا حد و حدود خود را بدانند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، نصرالله عبداللهی درباره استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: دلیل استعفای ایشان را نمی‌دانم. کمبود بودجه بوده یا هر چیزی دیگری، واقعاً دلیل استعفای آقای گودرزی را متوجه نشدم. به عقیده من ایشان نسبت به وزاری قبلی بد کار نکرد.

وی در واکنش به انتقاداتی که کارشناسان به عملکرد سه ساله وزیر ورزش داشته و حتی هواداران استقلال هم از رفتن او خوشحال شدند، گفت: هر کسی منتقدی دارد. هواداران استقلال هم نظرات‌شان را گفتند و من هم نظرم این است که او بد کار نکرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری یکی از لیدرهای استقلال با محسن خدایی، مدیراجرایی باشگاه گفت: کار این لیدر اشتباه بود. ما با او صحبت کردیم و پس از معذرت‌خواهی قضیه فیصله پیدا کرد.

عبداللهی در پاسخ به این پرسش که آیا با یک عذرخواهی همه چیز پایان یافته و قرار نیست برخوردی صورت بگیرد، تصریح کرد: وقتی لیدر اعتراف می‌کند که اشتباه کرده، چه کار باید بکنیم؟ او را اعدام کنیم؟ البته منشاء این درگیری جریاناتی بود که از قبل وجود داشت. قطعاً در جلسه‌ای با لیدرها صحبت می‌کنیم که حد و حدود خود را بدانند. این برای اولین بار است که چنین اتفاقی می‌افتد و باید موضوع همین جا به اتمام برسد.

 

۲۰۵۱

مجله