ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با نفت تهران اظهار داشت: شرایط خوب است و همه چیز هم به خوبی پیش می‌رود. تیم اردوی خوبی را پشت سر گذاشت و باشگاه هم بازیکنان خوبی را جذب کرد. من در این مدت کادر فنی و بازیکنان استقلال را با برنامه دیدم و فکر نمی‌کنم در این چند وقت گروهی به منسجمی استقلال دیده باشم.

وی درباره محرومیت تماشاگران از اولین مسابقه استقلال گفت: ما با این موضوع کاملا مخالف هستیم و ای کاش کمیته انضباطی ارفاق می‌کرد که تماشاگران به ورزشگاه بیایند. به نظرم تماشاگران استقلال متنبه شدند و اگر محرومیت آنها بخشیده می‌شد خیلی بهتر بود. اگر کمیته انضباطی به تماشاگران ارفاق می‌کرد بهتر بود و کاش این فرصت را می‌دادند و اگر تماشاگران دوباره تخلف می‌کردند دفعه بعد آنها را دو برابر جریمه می‌کردند.

دستیار ویژه بهرام افشارزاده در خصوص اینکه علیرضا منصوریان از مدیریت باشگاه پرسپولیس برای در اختیار گرفتن زمین شماره دو ورزشگاه آزادی گلایه کرده بود، گفت: اتفاقا من هم از مسئولان پرسپولیس گلایه دارم. آنها دو زمین تمرین دارند و کادر فنی ما در زمین شماره دو آزادی برنامه‌ریزی کرده‌اند. حتی برای بحث تغذیه در اینجا کلی کار صورت گرفته و قرار نبود تیمی به اینجا بیاید. البته این را هم بگویم زمین شماره دو آزادی فقط یک زمین معمولی است و آنچنان که همه فکر می‌کنند مرتب و خوب نیست که بخواهد بر سرش دعوا بشود ولی کاش پرسپولیسی‌ها که رقیب ما هستند این زمین را رها کرده و اجازه می‌دادند در اختیار ما باشد.

عبداللهی تاکید کرد: قرار بود همه چیز در اختیار ما باشد تا کادر فنی برنامه‌های الکترونیک خود را که در زمین شماره دو برنامه‌ریزی کرده بود پیاده کند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی در پایان گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سوال که حالا با این اتفاقات استقلال در کدام زمین تمرین می‌کند، گفت: فعلا مجبور هستیم بگردیم تا یک زمین مناسب از لحاظ کیفیت چمن پیدا کنیم. با این شرایطی که ما داریم کادر فنی نیازمند یک زمین مستقل است که برنامه‌هایش را پیاده کند اما با درخواست پرسپولیسی‌ها برنامه‌های ما به هم ریخت و ای کاش آنها به ما لطف و از زمین شماره دو آزادی صرف‌نظر می‌کردند. 

انتهای پیام/س

http://fna.ir/VBEX0G

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,