ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۰۹

هادی العامری

دبیرکل جریان بدر بر مشارکت نیروهای داوطلب مردمی در عملیات آزادسازی شهر موصل تاکید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از السومریه نیوز، هادی العامری دبیرکل جریان بدر عراق تاکید کرد که نیروهای داوطلب مردمی در عملیات آزادسازی موصل شرکت خواهند کرد.

وی عملیات آزادسازی جزیره الخالدیه در شرق الرمادی را موفقیت‌آمیز توصیف کرد و گفت: ما به عملیات پاکسازی و تفتیش الخالدیه تا زمانی که مطمئن شویم هیچ داعشی در این منطقه نیست، ادامه خواهیم داد.

این فرمانده نیروهای داوطلب مردمی عراق اظهار داشت: ما با فرماندهی عملیات مشترک و فرمانده کل نیروهای مسلح در حال بررسی انجام یک عملیات قبل از عملیات موصل هستیم و قطعا در عملیات موصل شرکت خواهیم کرد.

حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق چندی پیش گفت که نیروهای داوطلب مردمی در عملیات آزادسازی موصل از دست داعش شرکت خواهند کرد.

همچنین احمد الاسدی سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی عراق اواخر ماه مارس گذشته گفته بود که نیروهای داوطلب مردمی اولین نیرویی خواهند بود که در نبردهای آزادسازی موصل به طور اساسی شرکت خواهند کرد.

وی همچنین تأکید کرد که نیروهای داوطلب مردمی به اظهارات کسانی که مخالف شرکت آنها در عملیات آزادسازی موصل هستند، اهمیتی نخواهند داد.

گروه تروریستی داعش سحرگاه روز بیستم خرداد (۱۰ ژوئن) سال ۱۳۹۳ به موصل مرکز استان نینوا و دومین شهر بزرگ عراق واقع در ۴۰۰ کیلومتری بغداد پایتخت این کشور حمله کرد و این شهر را به تصرف خود درآورد.

عملیات آزادسازی موصل از فروردین ماه گذشته آغاز شده و از آن زمان تاکنون نیروهای عراقی چندین منطقه را از دست تروریستهای داعشی آزاد کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال204 روز قبل