ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در دیدار با کمیسیونر صنعت و کارآفرینی اتحادیه اروپا؛

۲۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۷

ظریف

وزیر خارجه ایران در دیدار با کمیسیونر صنعت و کارآفرینی اتحادیه اروپا گفت که اتحادیه اروپا نباید تحت تاثیر اقدامات دیگر کشورها و قدرت‌ها در همکاری با ایران قرار بگیرد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان بعد از ظهر امروز با خانم "الیزابیتا بین کوفسکا" کمیسیونر صنعت و کارآفرینی اتحادیه اروپایی که در ایران بسر می برد دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار ضمن اشاره به حوزه‌های متنوعی که برای همکاری میان بخش‌های خصوصی و دولتی ایران و اتحادیه اروپایی وجود دارد تاکید کرد موانع گسترش روابط بین طرفین باید رفع شوند و نقش اتحادیه در استفاده از فضای پس از رفع تحریم‌ها بسیار مهم است.

وی افزود: اتحادیه اروپا نباید تحت تاثیر اقدامات دیگر کشورها و قدرت‌ها در همکاری با ایران قرار بگیرد.

خانم "الیزابیتا بین کوفسکا" کمیسیونر صنعت و کارآفرینی اتحادیه اروپا نیز در این دیدار بر گسترش همکاری‌های این اتحادیه و ایران در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف تاکید کرد. 

وی با اشاره به افزایش تمایل شهروندان اروپایی برای سفر به ایران، گردشگری را یکی از مستعدترین حوزه‌های همکاری بین ایران و این اتحادیه دانست.

وی همچنین اظهار داشت: به دنبال مشارکت و چشم انداز بلند مدت در کار با ایران هستیم و معتقدیم که زمینه‌های تحقق این مشارکت هر چه سریعتر باید فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال125 روز قبل