ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پایگاه خبری «هسپرس» مراکش با انتشار تصاویری از محمد ششم، پادشاه این کشور به نقل از صفحه یک فعال جوان به نام «سفیان البحری» در شبکه اجتماعی فیسبوک، افزایش شدید دمای هوا در مراکش را دلیل اصلی ظاهر جدید و بی سابقه پادشاه قلمداد کرد.

 
ظاهر بی‌سابقه پادشاه مراکش در تعطیلات +تصاویر
 
ظاهر بی‌سابقه پادشاه مراکش در تعطیلات +تصاویر
 

بر اساس این گزارش، پادشاه مراکش که خود را از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) می داند و بر همین اساس نیز از یک جایگاه معنوی نزد شهروندانش برخوردار بوده و امیر المومنین خوانده می شود، در تصاویر مذکور با یک رکابی رنگارنگ و کلاه تابستانی ظاهر شده که سوار بر یک خودروی روباز در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی خود در شهر توریستی «الحسیمه» در شمال شرق این کشور و در سواحل دریای مدیترانه می باشد.

این در حالی است که محمد ششم هفته آینده تعطیلات تابستانی خود را به مدت دو روز به حالت تعلیق درمی آورد چرا که قرار است روز شنبه آینده (نهم مرداد) هفدمین سالگرد زمامداری خود در مراکش را جشن بگیرد و روز پس از آن نیز در شهر ساحلی تطوان در شمال این کشور ریاست «جشن وفاداری و بیعت» را بر عهده داشته باشد.
  
محمد ششم، پادشاه مراکش 
 

لازم به ذکر است که دو ماه پیش نیز یک بازیگر جوان مصری به نام «محمد امام» در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیسبوک، عکسی به همراه پادشاه مراکش هنگام خرید در یکی از فروشگاه های شهر پاریس، پایتخت فرانسه منتشر کرده بود که محمد ششم در آن عکس نیز با ظاهری متفاوت دیده شده و یک تی شرت را به تن داشت.

 

شفقنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,