ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حضور احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی

مهدی یراحی متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۰ در اهواز خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده پیانو، کیبورد و گیتار است. او آموختن موسیقی را در جوانی و نزد علی کسرائی شروع کرد. مهدی یراحی که با خواندن تیتراژهای برنامه ماه عسل به شهرت و محبوبیتش در بین مردم افزود کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد و مهمانان ویژه ای داشت . احسان علیخانی دوست مهمدی یراحی از جمله مهمانان ویژه این شب بود که روی سن رفت و دکلمه ای زیبا را اجرا کرد.

شامگاه بیست و یکم مرداد ماه، کنسرت «مهدی یراحی» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
 

«نگو نگفتی» نخستین قطعه ای بود که با حضور یراحی و اعضای ارکستر به اجرا در آمد و همخوانی پرشور مردم با این قطعه در همان ابتدا، نوید کنسرتی متفاوت و پر انرژی را می داد. در ادامه و پس از آن قطعات «اشک و بارون»، «خاک»، «مثل مجسمه»، «به من نگاه کن»، «آخرین اسیر» و… اجرا شدند.

پس از اجرای نخستین قطعه، «رضا تاجبخش» آهنگساز و نوزانده مطرح پیانو به روی صحنه رفت و پدر مهدی یراحی را به حاضرین معرفی کرد، وی در ادامه به نواختن پیانو و اجرای قطعه ای به همراه مهدی یراحی پرداخت.

کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی 

پس از آن و در ادامه ی سورپرایزهای این کنسرت، یراحی برای اجرای آهنگ «به من نگاه کن» از احسان علیخانی دعوت کرد که به روی استیج بیاید و ترانه ای این آهنگ را دکلمه کند. احسان علیخانی به روی سن آمد و قبل از دکلمه خوانی گفت:من نه شاعر و نه ترانه سرا هستم، این ترانه «به من نگاه کن» هم اولین شعری است که در زندگیم سرودم. وی طعنه ای هم به کسانی که خبر فوتش را شایعه کردند زد و اظهار داشت:به آنهایی که خبر مردن من را دادند، بگویم که الان زنده ام. نمیدانم من را چگونه در بازی های المپیک کشتند.

مهدی یراحی همچنین از انتشار آلبوم جدید خود نیز خبر داد گفت:کارهای آلبوم تمام شده و تا سه الی چهار ماه دیگر به بازار می آید. یراحی همچنین از آلبوم جدیدش به عنوان بهترین اثری که تا امروز ساخته است یاد کرد.

همچنین چهره های مطرح دیگری نیز در این کنسرت حضور داشتند که می توان از فرزاد فرزین، روزبه بمانی، پرستو صالحی و … نام برد.

کنسرت مهدی یراحی

احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی

 کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی

احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی

احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی

مهدی یراحی ، احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,