ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:

۰۵ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۲۶

آیت الله سید محمد شاهچراغی امام جمعه سمنان

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر که به نام روز مبارزه با تروریسم نام‌گذاری شده است، گفت: ایران قربانی تروریسم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر سمنان اظهار داشت: بیش از ۱۷ هزار نفر شهید در  جمهوری اسلامی ایران قربانی تروریسم شدند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای استکباری مدعی حمایت ایران از تروریسم هستند تصریح کرد: این در حالی است که منافقان بدتر از داعش بیش از ۱۷ هزار نخبه جمهوری اسلامی ایران را ترور کرده و به شهادت رسانده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه خود غربی‌ها نیز به ادعای حمایت ایران از تروریسم باور ندارند، از این ادعا به‌عنوان تهمت و دروغ بزرگ استکباری علیه ملت ایران نام برد و افزود: غربی‌ها حرفی بزنند که دیگران آن را قبول کنند.

آیت‌الله شاهچراغی با اعلام اینکه اسلام ناب محمدی مخالف ترور است عنوان کرد: ملت ایران مسلمان است و مسلمانان ترور نمی‌کنند و این تروریست‌هایی که به نام اسلام جنایت می‌کنند؛ اصلاً مسلمان نیستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره فتنه و تأکید دوباره ایشان به دولت درباره فتنه ۸۸ گفت: مقام معظم رهبری درباره دخالت دشمنان در کار دولت هشدار دادند؛ چراکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته‌اند.

آیت‌الله شاهچراغی با ابراز اینکه فتنه ۸۸ کودتای براندازی نظام بود اضافه کرد: دشمن با این کودتا می‌خواست به‌خیال خام خود نظام جمهوری اسلامی را براندازی کند؛ اما ملت ایران پس‌ازاینکه مدتی صبوری به خرج داد؛ آگاهانه به میدان آمده بساط فتنه و فتنه‌گران را برچید.

وی با تأکید بر اینکه فتنه خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: هیچ فردی حق ندارد از این خط قرمز عبور کند و درباره کودتای براندازی نظام (فتنه ۸۸) همه می‌بینند که مقام معظم رهبری بارها و بارها در سخنرانی‌های خود به آن اشاره می‌کنند.

خطیب جمعه این هفته سمنان با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با هیئت دولت و فرمایشات ایشان در این دیدار تصریح کرد: بدبینی مقام معظم رهبری به برجام، به‌خاطر بدعهدی طرف غربی و آمریکایی‌ها است.

آیت‌الله شاهچراغی با ابراز اینکه طرف غربی در برجام بدعهدی کرده است تصریح کرد: بدعهدی، به‌هرحال بدعهدی بوده و کار زشتی است و توجیه ندارد، بنابراین برخی‌ها بدعهدی آمریکا را توجیه نکنند.

وی با توجه به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده کشورمان زحمت خود را کشیده‌‌اند و جای قدردانی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان درباره موضوع حقوق‌های نجومی و لزوم برخورد با متخلفان آن در کشور تصریح کرد: نباید از کنار موضوع حقوق‌های نجومی به‌سادگی گذشت.

آیت‌الله شاهچراغی با تذکر نسبت به اینکه نباید برای متخلفان حقوق‌های نجومی «عذرتراشی» و از کنار آن به‌سادگی عبور کرد، گفت: دولت و قوه قضائیه باید متخلفان را مجازات و به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

وی با تأکید بر اینکه درباره حقوق‌های نجومی هنوز پاسخ‌های لازم به مردم داده نشده است، خاطرنشان کرد: تا امروز به‌غیراز توجیه، چیز دیگری درباره حقوق‌های نجومی به مردم بیان نشده است.

امام‌جمعه سمنان با اشاره به تقدیر از دو روحانی شهر سمنان (حجت‌الاسلام‌والمسلمین هراتی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر عبدوس) از برگزارکنندگان این مراسم تجلیل و قدردانی کرد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال177 روز قبل