ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرگزاری تسنیم : سرپرست اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از ۵۷۰ نفر از آموزش‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره‌مند شدند گفت: توانمندسازی شغلی زنان بد‌سرپرست و بی‌‌سرپرست در دستور کار قرار دارد.
محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان به برنامه‌ها و عملکرد آموزش فنی و حرفه‌ای استان در راستای توانمندسازی آسیب‌دیدگان اجتماعی اشاره و اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های انجام شده امسال بیش از ۵۷۰ نفر تحت آموزش‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه در حوزه توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی زنان بد‌سرپرست و بی‌سرپرست بیش از ۸۸ نفر تحت آموزش‌های پیش‌بینی شده قرار گرفتند ابراز کرد: بیش از ۹۵ نفر در بخش توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی زنان سرپرست خانوار آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند.
سرپرست اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با تاکید بر اینکه مهارت‌آموزی در کاهش آسیب‌های اجتماعی اقشار آسیب‌پذیر نقش تاثیرگذاری دارد تصریح کرد: توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی زنان بد‌سرپرست و بی‌سرپرست در دستور کار اداره کل فنی و حرفه‌ای قرار دارد.
وی به تعداد افراد ساکن در سکونتگاه‌های غیررسمی که از آموزشهای فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شده‌اند اشاره کرد و افزود: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۴۶ نفر تحت آموزش‌های توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی فنی و حرفه‌ای قرار گرفتند.
انصاری با اشاره به اینکه بخشی از چشم‌انداز تعریف شده برای فنی و حرفه‌ای توانمندسازی معتادان پس از بهبودی آنان است عنوان کرد: با توجه به برآوردهای انجام شده از ابتدای سال تا پایان خردادماه در حدود ۲۲۷ نفر از معتادان و اعضای خانواده آنها از طرح توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی معتادان بهبودیافته و خانواده‌های آنان از طریق آموزشهای فنی و حرفه‌ای برخوردار شدند.
وی به برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمندسازی حرفه‌ای و شغلی معلولان در زنجان اشاره کرد و یادآور شد: این طرح برای بیش از ۱۲ نفر معلول برگزار شده است.
سرپرست اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در سال گذشته ۶۱۵ نفر معتاد بهبودیافته، ۵۵ نفر از بانوان سرپرست خانوار و ۸۸ نفر از بانوان بد‌سرپرست و بی‌سرپرست تحت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای زنجان قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: ۱۵۳ نفر از معلولان، ۲۰ نفر از بیماران صعب‌العلاج، ۶۲۰ نفر از ساکنان سکونتگاههای غیر‌رسمی و در مجموع یک هزار و ۶۲۷ نفر از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سال گذشته بهره‌مند شدند.

 برای مشاهده اخبار اشتغال بانوان اینجا کلیک کنید

منبع : e-estekhdam.com

استخدامی

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,