ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در گفت‌وگو با تسنیم

۱۹ مهر ۱۳۹۵ – ۱۸:۱۰

باقریان و طاهری

مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اعلام کرد که استعفای باقریان به رئیس کارخانه فولاد مبارکه هم منتقل شده بود.

محسن طاهری، جانشین اصغر باقریان در سمت مدیرعاملی باشگاه سپاهان شد. مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان پس از انتخابش برای حضور در رأس این باشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه گویا از یک هفته پیش بحث کنار رفتن باقریان و حضور او برای جانشینی در میان بوده است، گفت: خیر، از یک هفته پیش بحثی برای مدیرعاملی من نبود.

وی افزود: چند وقت پیش آقای باقریان از حضور در مدیریت باشگاه درخواست استعفا کرده بود و امروز در جلسه هیئت مدیره با این درخواست موافقت شد. پس از موافقت با استعفای باقریان، دیگر اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند که بنده جانشین باقریان شوم و مدیرعامل باشگاه باشم.

مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان در خصوص اینکه آیا در جلسه هیئت مدیره برنامه و هدفی هم برای او تعیین شد یا نه، اظهار داشت: برنامه و هدف ما از سال قبل مشخص شده، مصوبات هیئت مدیره وجود دارد، و تصمیم‌گیری‌ها همان موقع انجام شده است. ما هم با توجه به اهدافی که از گذشته تعین شده، کارها را پیش می‌بریم.

طاهری در پاسخ به این سؤال که باتوجه به تجربه‌اش در ورزش فکر می‌کند چقدر بتواند به سپاهان کمک کند، گفت: تا جایی که بتوانم کمک خواهم کرد. حضور من در فولاد مبارکه سپاهان، دو بخشی است. من از سال‌ها قبل عضو این شرکت بودم و پس از تشکیل باشگاه سپاهان هم، عضو خانواده ورزشی سپاهان هم شدم. یک سالی هم عضو هیئت مدیره بودم و مانند همیشه سعی خواهم کرد به باشگاه کمک کنم. هدف خود من هم تعامل بیشتر با هیئت مدیره است تا بتوانیم جایگاه سپاهان را ارتقا بدهیم.

وی در این خصوص که آیا استعفای باقریان با فشار سبحانی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه بوده است، خاطرنشان کرد: باتوجه به استعفایی که باقریان در هئیت مدیره کرده بود، این استعفا به سبحانی هم انتقال داده شد و کل مجموعه تصمیم گرفتند که با این استعفا موافقت شود. باقریان هم خیلی برای باشگاه زحمت کشید و فعالیت های زیادی داشت که جای تقدیر دارد.

مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان در واکنش به این مسئله که بسیار حرفه‌ای از پاسخ دادن به فشارهایی که سبحانی برای استعفای باقریان ایجاد کرده بود طفره رفت و البته دروغی هم نگفت، یادآور شد: من اهل دروغ نیستم و قرار نیست به کسی دروغ بگویم.

سرمربی تیم ملی هندبال در پاسخ به این سؤال که تکلیف حضورش در این تیم باتوجه به مدیریت سنگین در باشگاه سپاهان چه خواهد شد، گفت: هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته‌ایم. باتوجه به اینکه تیم ملی هندبال هیچ اردویی پیش‌رو ندارد، در این خصوص در زمان مناسب تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

طاهری  در خصوص اینکه آیا در این زمینه با فدراسیون صحبت خواهد کرد یا خودش تصمیم به استعفا از سرمربیگری تیم ملی هندبال دارد، اظهار داشت: هنوز که با فدراسیون صحبتی نکردم و تصمیمی هم نگرفته‌ام.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال133 روز قبل