ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید براینکه کشورهایی که برجام را پذیرفته اند وظیفه دارند به اجرای آن متعهد باشند، اظهار داشت: ما هم به جدیت این امر را دنبال می کنیم. 

وی با بیان اینکه امسال سال انتخاباتی آمریکایی ها است، افزود: آمریکایی ها مایلند روشی را انتخاب کنند که بیشتر در انتخابات برایشان منافع داشته باشد.

وزیر امور خارجه ادامه داد: آمریکاییها اشتباه می کنند به دلیل اینکه آنچه تاکنون از دست داده اند، از تشدید بی اعتمادی ملت ایران نسبت خودشان به خاطر بدعهدی‌هایی که کرده‌اند، بیشتر از آن چیزی است که می‌توانستند به دست بیاورند.

ظریف با بیان اینکه جمهوری اسلامی نشان داده که با جدیت مذاکره و بر حقوق مردم در مذاکرات پافشاری کرده است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی به دنیا ثابت کرده که به دنبال مذاکره و گفتگو و رسیدن به راه حل است.

وی تاکید کرد: اگر آمریکایی ها با رفتار خود جز این را به دنیا نشان دهند، کسی که در این قاعده ضرر می کند حتما طرف آمریکایی است.

رئیس دستگاه دیپلماسی با تاکید بر اینکه دست جمهوری اسلامی در برجام باز است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی امکانات مختلفی را تحت دستوراتی که رهبر معظم انقلاب در زمان مذاکره فرمودند، پیش بینی کرده تا از هیچ جهتی ضرر نکند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/UHNL5Z

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,