ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به ریو

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۱:۲۱

المپیک

تلاش مسئولان برزیلی برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برای رفع کمبودها در آستانه مراسم افتتاحیه همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به ریو، در فاصله ۴۸ ساعت تا آغاز رسمی المپیک ۲۰۱۶ کمبودهایی در شهر ریو دیده می‌شود و مشکلات زیادی وجود دارد.
با این حال وقتی با مسئولان و افراد درگیر با المپیک در ریو صحبت می‌کنیم، آنها می‌گویند تا زمان آغاز بازی‌ها تلاش‌ها ادامه خواهد داشت و همه مشغول کار هستند تا نواقص موجود به صورت کامل برطرف شود.
در حال حاضر شرایط به گونه‌ای نیست که انتظارش می رفت. محل اسکان خبرنگاران و حتی دهکده ورزشکاران دارای کمبودها و نواقص نسبتا زیادی است که این موضوع در فاصله زمانی اندک تا شروع مراسم افتتاحیه عجیب به نظر می‌رسد.

شرایط سالن‌های محل انجام بازی، ورودی‌های هر سالن، وضعیت محل انجام رقابت‌ها و حتی تهیه ID کارت‌ها برای خبرنگاران با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده است. با این حال تلاش مسئولان کشور میزبان ادامه دارد و برزیلی‌ها اعتقاد دارند تا زمان شروع رسمی بازی‌ها، شرایط را به حد مطلوب می‌رسانند.

از نکات عجیب دیگر در خصوص میزبانی برزیلی ها، صف‌های طولانی جهت دریافت ID کارت و موارد دیگر است. حتی خبرنگاران از کشورهای مختلف دنیا در برزیل برای دریافت غذا نیز باید در صف‌های طولانی منتظر بمانند.

از سوی دیگر ورود و خروج افراد متفرقه در محوطه برگزاری بازی‌ها آسان‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شد آن هم در حالی که برای رقابت بزرگی مثل المپیک نیاز است در این خصوص سخت‌گیریهای بیشتری صورت بگیرد.

در حال حاضر هوای شهر ریو ابری است اما صبح امروز (چهارشنبه)‌ به وقت ریو شاهد بارندگی بودیم.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال201 روز قبل