ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که این تیم دچار بحران نشده و با چند برد همه چیز به حالت عادی بازمی‌گردد.

به گزارش وبسایت نود ، وحید شیخ‌ویسی در مورد عملکرد ضعیف استقلال خوزستان نسبت به فصل گذشته گفت: این درست است که تیم ما نسبت به سال قبل عملکرد خوبی نداشته است، ولی هدف باشگاه این نیست که حتماً قهرمان شویم. قرار نیست تیمی که قهرمان شد حتماً فصل بعد هم قهرمان شود، ولی ما قطعاً تلاش می‌کنیم تا بهترین جایگاه را به‌دست آورده و جزو پنج تیم بالای جدول باشیم. به‌نظر من استقلال خوزستان بحران ندارد و ما خیلی زود این نتایج را جبران می‌کنیم.

وی در ادامه در واکنش به ناراحتی پورموسوی از عملکرد بازیکنان و اشتباهات آنها خاطرنشان کرد: هیچ بازیکنی دوست ندارد عمداً اشتباه کند و گاهی اوقات شرایط مسابقه طوری پیش می‌رود که بازیکنان مرتکب اشتباه می‌شوند. سرمربی حق دارد که از بازیکنان ناراحت باشد و ما باید اشتباهات‌مان را کم کنیم و به‌جای اینکه احساسی باشیم، یک بازی منطقی را به نمایش بگذاریم. در ضمن این را هم بگویم که بازیکنان هم مثل سرمربی تیم ناراحت هستند.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان در خاتمه خاطرنشان کرد: ما مشکل فنی نداریم و کمی باید روی تمرکز تیمی کار کنیم، البته کار استقلال خوزستان سخت‌تر از فصل گذشته شده و همه جلوی ما انگیزه دارند. ما می‌توانیم نتایج گذشته را جبران کنیم و فاصله تیم‌ها در جدول زیاد نیست. فقط باید بدانیم که در بازی‌های آینده فرصتی برای اشتباه نخواهیم داشت.

 

۲۰۲۰

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,