ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، سوپرجام فوتبال ایران بین استقلال خوزستان( قهرمان لیگ برتر) و ذوب آهن اصفهان( قهرمان ذوب آهن) از ساعت 20 و 45 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد. نیمه اول بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.

در دقیقه 25 مرتضی تبریزی یک فرصت عالی گلزنی برای ذوب آهن را از دست داد و توپ را از داخل محوطه شش قدم به بالای دروازه استقلال خوزستان زد.

در دقیقه 34 هم یاسر فیضی مهاجم ذوب آهن فرصت گلزنی دیگری را از دست داد و ضربه او با اختلاف اندکی از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

در دقیقه 36 مسابقه تکل خشن بازیکن استقلال خوزستان باعث اعتراض گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن به داور و بازیکنان حریف شد.

در دقیقه 39 این اتفاق برعکس شد و تکل بازیکن ذوب روی بازیکن استقلال خوزستان باعث اعتراض مربیان استقلال خوزستان شد.

پنالتی استقلال خوزستان: در دقیقه 40 شوت بازیکن استقلال خوزستان به دست محمدزاده بازیکن ذوب آهن در محوطه جریمه شد تا داور اعلام پنالتی کندو این ضربه را رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب آهن ابتدا مهار کرد و توپ برگشتی را هم بازیکنان استقلال خوزستان به بیرون زدند. با این حال کمک داور اعتقاد به تکرار ضربه پنالتی داشت که باعث اعتراض شدید بازیکنان ذوب آهن شد. ویشگاهی کمک داوری که چنین پرچمی زد آخرین بازی‌اش است و بعد از این مسابقه از دنیای داوری خداحافظی می‌کند. ضربه تکراری را میثم دورقی تبدیل به گل کرد.

بعد از گل هم بازیکنان ذوب آهن  و گل‌محمدی همچنان به کمک داور معترض بودند.

سیدرضا مهدی داور مسابقه است.

این بازی با توافق استقلال خوزستان در اصفهان و میزبانی ذوب آهن برگزار شد.

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/9GCV2O

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,