ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۳۰ تير ۱۳۹۵ – ۱۱:۵۴

شهرک نشین

منابع فلسطینی گزارش دادند که شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز چهارشنبه نیز با پرتاب کوکتل مولوتف و مواد آتش زا به منزل یک فلسطینی در روستای دوما واقع در جنوب نابلس در کرانه باختری، آن را آتش زدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه های خبری فلسطین، غسان دغلس مسئول پرونده شهرک سازی در شمال کرانه باختری گزارش داد که شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز چهارشنبه منزل «محمد راقی دوابشه» در روستای دوما را آتش زدند.

وی افزود: شیوه ای که برای آتش زدن منزل این شهروند فلسطینی استفاده شده است تا حد زیادی به شیوه ای که سال قبل منزل خانواده دوابشه به آتش کشیده شد و نیز مواد استفاده شده برای آتش سوزی در این خانه، شباهت دارد.

بر اساس این گزارش، در این آتش سوزی صاحب این خانه دچار حالت خفگی شده است.

صهیونیست ها اواخر جولای گذشته نیز منزل خانواده دوابشه در روستای دوما واقع در جنوب شهر نابلس در کرانه باختری را به آتش کشیدند که در نتیجه آن نوزاد 18ماهه این خانواده به نام علی سعد دوابشه زنده سوزانده شد و به شهادت رسید و پدر و مادر وی نیز بر اثر شدت سوختگی در بیمارستان شهید شدند.

این در حالی است که مسئولان رژیم صهیونیستی «مائیر ایتنگر» نوه «مائیر کاهانا» خاخام افراطی را پس از 10 ماه بازداشت به عنوان متهم اصلی به آتش کشیدن خانواده دوابشه در شهرک دوما واقع در نابلس، آزاد کردند.

بر پایه این گزارش،  تحقیقات شاباک نشان می دهد که ایتنگر در سپتامبر 2013 سازمانی را با هدف اجرای عملیات های خشونت بار جهت تاثیرگذاری بر روابط رژیم صهیونیستی و ایجاد هرج و مرج تاسیس کرده است.

وی همچنین در اکتبر 2014 در قضیه به آتش کشیدن منزلی در روستای ابو فلاح واقع در کرانه باختری دست داشت.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال217 روز قبل