ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۸ مهر ۱۳۹۵ – ۱۱:۵۲

مراسم وداع با پیکر 68 شهید تازه تفحص شده در اهواز

هویت پیکر مطهر ۲۱ شهید تازه تفحص شده از ۱۰ استان کشور که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند، شناسایی و مشخصات آنان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، هویت پیکر طیبه و نورانی ۲۱ شهید دوران دفاع مقدس شناسایی شد.
این شهدای گرانقدر متعلق به استان‌های خوزستان، خراسان رضوی، همدان، فارس، کرمانشاه، اردبیل، اصفهان،گلستان، مازندران و استان تهران هستند که هویت آن‌ها از طریق آزمایش DNA، مدارک شناسایی و پلاک هویت شناسایی شدند.

اسامی و مشخصات این شهدا به شرح ذیل است:

استان کرمانشاه

شهید مسعود سلیمی، فرزند شریف، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان کرمانشاه که در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسید.

استان فارس

شهید اسماعیل دست بسته، فرزند حسین، متولد ۴۸ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات کربلای ۴  در سال ۶۴ و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

شهید محمد رشیدی، فرزند اسماعیل، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات رمضان در سال ۶۱ و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

استان اردبیل

شهید ستار احمدی، فرزند احمد، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اردبیل که در درگیری و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسید.

استان اصفهان

شهید عبداله قانع زاده، فرزند علی اکبر، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید احمدرضا شریفیان، فرزند حسنعلی، متولد ۴۷ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید غلامعلی رضایی کوجانی، فرزند حاج بابا، متولد ۳۰ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات محرم و در قبرستان الرمادی۱۵۱(عین خوش) به شهادت رسید.

شهید علی ذراتی، فرزند رضا، متولد ۴۰ ، اعزامی از استان اصفهان( کاشان) که در عملیات والفجر ۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

استان گلستان

شهید محمود شهرکی، فرزند احمد، متولد ۴۹ ، اعزامی از استان گلستان(مینودشت) که در تک دشمن۶۷ و در منطقه عملیاتی الرمادی۳۴(فکه) به شهادت رسید.

استان خوزستان

شهید عبدالغفور کاظمی بره بیچاست، فرزند ملکی، متولد ۳۳ ، اعزامی از استان خوزستان که در درگیری در قبرستان الکرخ۳۱(محور شوش دزفول) به شهادت رسید.

استان همدان

شهید جمشید طهماسبی، فرزند ملک میرزا، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات عاشورا میمک در شیار نی خزر به شهادت رسید.

شهید قوام کیانی، فرزند مراد، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات رمضان در سال ۶۱ و در قبرستان الکرخ۲۸۹(شلمچه) به شهادت رسید.

شهید احمد روستائی، فرزند کاظم، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات مطلع فجر و در قبرستان الکرخ۹۰(گیلانغرب) به شهادت رسید.

استان خراسان رضوی

شهید علی اکبر کرمانی، فرزند حسین، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات والفجر۸ و در قبرستان الکرخ ۲۱۹( فاو) به شهادت رسید.

شهید سید مرتضی طباطبایی، فرزند سید احمد، متولد ۴۸ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر رد سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

شهید حسن آزادی، فرزند محمدابراهیم، متولد ۳۴ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

شهید ابوالفضل روشنک، فرزند محمدرضا، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

شهید نجیب الله معصومی، فرزند گل محمد، متولد ۱۸ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

استان مازندران

شهید رمضان موسی نژاد گل چالی، فرزند سید جلیل، متولد ۳۹ ، اعزامی از استان مازندران که در درگیری و در قبرستان الرمادی۲۴(خرمال) به شهادت رسید.

شهید محمد تقی رسولیان شیادهی، فرزند رمضانعلی، متولد ۴۵ ، اعزامی از استان مازندران که در عملیات والفجر۶ و در قبرستان الکرخ ۶۷(چیلات دهلران) به شهادت رسید.

استان تهران

شهید قربانعلی ناظری، فرزند سید فتحعلی، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان تهران که در عملیات خیبر رد سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال107 روز قبل