ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۷

سردار آقاخانی

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انبار بزرگ حاوی ۵۰ کانتینر کالای خارجی قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در یک عملیات پیچیده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و سلسله مراتب فرماندهی ناجا مبنی بر تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به‌منظور نا‌امن کردن بسترهای ارتکاب جرم و برخورد با دانه درشت‌های قاچاق کالا در سطح استان در یک کار دقیق علمی، تخصصی و پیچیده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان و همکاری کارشناسان اداره تعزیرات حکومتی یک انبار بزرگ دپوی کالای خارجی قاچاق در حاشیه شهر اصفهان شناسایی شد.

وی افزود: با شناسایی این انبار ماموران با هماهنگی مقام قضائی از آن بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه تعداد ۵۰ کانتینر کالای تخلیه شده خارجی قاچاق شامل لوازم خانگی، صوتی و تصویری، مواد غذایی و اقلام صنعتی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال کشف و محموله‌های قاچاق تحویل سازمان اموال تملیکی استان شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در این زمینه با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان تعداد ۱۲ نفر که در امر حمل این کالاها دست داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ گونه مدارک معتبری دال بر قانونی‌بودن این کالاها به مراجع ذی‌ربط ارائه نشده اظهار داشت: براساس مستندات پلیس این محموله‌ها همگی قاچاق بوده و به احتمال زیاد دست کاری‌هایی در اسناد و مدارک کالاها صورت گرفته که تحقیقات از سوی کارشناسان گمرک و سازمان اموال تملیکی در حال انجام است.

سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: پلیس استان اصفهان با جدیت و قاطعیت بیشتر بحث مبارزه با ورود کالای خارجی قاچاق به استان را دنبال می‌کند و امیدواریم بتوانیم با اینگونه اقدامات مانع توزیع و ورود کالای قاچاق شده و در جهت حمایت از تولیدات داخلی و پیشرفت اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم‌های موثرتری برداریم.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها و مردم خوب استان در ماموریت‌ها و طرح‌های پلیس گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته و آمارهای به‌دست آمده مردم خوب اصفهان یکی از بالاترین مشارکت‌ها را در طرح‌ها و ماموریت‌های انتظامی داشتند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از مردم تقاضا داریم که همچنان ما را در برقراری امنیت استان یاری کرده و در صورتی که اطلاعی از فعالیت باندها و شبکه‌های توزیع کالای قاچاق دارند، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع ماموران پلیس برسانند تا برخوردهای قانونی با این گونه مجرمانی که به امنیت و اقتصاد کشور لطمه می‌زنند و سبب بیکاری جوانان و تعطیلی مراکز تولیدی می‌شوند مقابله کند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل