ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – آقای گل فوتسال جهان گفت: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های مناسب مراسم بدرقه بعدی بهتر باشد.

به گزارش وبسایت نود ، وحید شمسایی در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال شرکت کرده بود، گفت: امیدوارم این تیم بهترین عملکرد را داشته باشد و نتیجه خوبی را بگیرد. ما هم اینجا جمع شدیم تا بگوییم دعاگوی این تیم هستیم. اگر آنهایی که خوب تربیت کردیم به عنوان شاگردان ما بتوانند نتیجه بگیرند،‌ برای ما هم افتخار است و امشب با افتخار برای بدرقه آمدیم.

وی درمورد اینکه فوتسالی‌ها اعتقاد دارند که بین آنها و فوتبال فرق گذاشته می‌شود، گفت: در این مورد باید تاج صحبت کند. او چندین سال در فدراسیون بوده و از او خواستم تا به فوتسال برسد. الان جزو ۵ تیم برتر جهان هستیم و می‌توانیم بهتر هم باشیم، باید امیدوار به برنامه‌ریزی بهتر باشیم و امیدوارم بدرقه بعدی بهتر باشد.

شمسایی در مورد انتقادات ملی‌پوشان فوتسال، گفت: دیر آمدم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده، آمدم تا دوستانم را ببینم. همه بزرگان اینجا هستند،‌از ناظم‌الشریعه، افتخاری و درودگر و حسین شمس و کشاورز.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال یادآور شد: رشته‌هایی که در المپیک نیستند، جام جهانی‌اش دنیایی از اعتبار است. ما تیم خوبی داریم و به قول افتخاری اگر این تیم در این دوره به جمع ۴ تیم نرود، دیگر هیچ وقت نخواهد رفت و واقعیت هم همین است. امیدوارم این اتفاق بیفتد، هرچند کار سختی است. جام جهانی هم مثل المپیک است و هر تیمی تمرکز بالایی داشته باشد، می‌تواند موفق باشد، هرچند معتقدم با کادر فنی خوب و بازیکنان خوب می‌توانیم موفق باشیم.

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,