ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شمخانی

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: رفتار دولت سعودی و عدم عذرخواهی از خانواده‌های داغدار و بی توجهی به شناسایی و معرفی افراد خاطی در بروز این فاجعه، ظن دخالت عناصری از حاکمیت عربستان در این رخداد را افزایش می‌دهد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حاشیه مراسم سالگرد شهادت شهید مناحاج عمار میر انصاری گفت: فاجعه منا و شهادت دهها نفر از حجاج بیت الله الحرام در سرزمین امن الهی ننگی است که هرگز از دامن آل سلمان پاک نخواهد شد.

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص ضرورت عدم فراموشی این فاجعه دردناک اظهار داشت: رفتار دولت سعودی و عدم عذر خواهی از خانواده‌های داغدار و بی توجهی به شناسایی و معرفی افراد خاطی در بروز این فاجعه، ظن دخالت عناصری از حاکمیت عربستان در این رخداد را افزایش می‌دهد.

شمخانی حمایت بی دریغ غرب از جنایات آل سعود و اتخاذ استانداردهای دوگانه در مواجهه با فجایع انسانی را عامل تجری دولت متحجر سعودی در ادامه جنایت در عرصه‌های مختلف عنوان کرد و اظهار داشت: امروز حکومتی که عامل اصلی جنایتها و مسلمان کشی‌ها در یمن، سوریه وعراق است، شریک راهبردی غرب و اسرائیل در منطقه بوده و علامت سوال بزرگی بر ادعاها و شعارهای دروغین آمریکا در زمینه حقوق بشر است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال156 روز قبل