ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۳۰ تير ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۶

کودک فلسطینی

نظامیان صهیونیست روز گذشته نیز در ادامه جنایت‌های خود علیه فلسطینیان یک کودک را در شمال قدس اشغالی به شهادت رساندند که با شهادت وی شمار شهدای انتفاضه قدس به ۲۲۹ نفر رسید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، کودک فلسطینی که در درگیری های روز گذشته با اشغالگران صهیونیست در شهرک رام واقع در شمال قدس اشغالی زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که محیی صدقی طباخی کودک 12 ساله فلسطینی ساکن شهرک رام به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیده است.

منابع پزشکی نیز اعلام کردند که این کودک فلسطینی از ناحیه سینه هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفته و به شدت زخمی شده بود و در نهایت قلب او از کار افتاده و تلاش پزشکان نیز نتیجه ای نداشته و به شهادت رسید.

شهرک رام در شمال قدس اشغالی دیروز سه شنبه صحنه درگیری شدید جوانان فلسطینی با اشغالگران صهیونیست بود. صهیونیست ها با شلیک گلوله و گاز اشک آور اقدام به سرکوب فلسطینیان ساکن این منطقه کردند.

از سوی دیگر، مصطفی محمد عثمان براذعیه شهروند 51 ساله فلسطینی ساکن اردوگاه العروب در شمال الخلیل نیز بر اثر جراحاتی که روز گذشته به وی وارد شده بود به شهادت رسید. نظامیان صهیونیست روز گذشته این شهروند فلسطینی را به بهانه انجام عملیات مقاومتی هدف تیراندازی قرار دادند.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که این شهروند فلسطینی بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسیده است.

با شهادت این دو فلسطینی، شمار شهدای انتفاضه قدس از اکتبر گذشته تاکنون به 229 نفر رسید. 53 نفر از شهدای انتفاضه کودک و نوجوان هستند. همچنین 52 نفر از شهدای ساکن قدس و اطراف آن و 67 نفر نیز ساکن استان الخلیل بودند. دشمن صهیونیستی تا این لحظه همچنان پیکر 14 نفر از شهدای انتفاضه را توقیف کرده و از تحویل آن ها به خانواده هایشان خودداری می کند.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال187 روز قبل